20 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jennifer Garner zagra razem z 13 Going on 30 Judy Greer w świecącym selfie: „Wdzięczny”

Jennifer Garner zagra razem z 13 Going on 30 Judy Greer w świecącym selfie: „Wdzięczny”

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Jennifer Garner Okazuje miłość swojemu długoletniemu chłopakowi Judy Greer.

49-letnia gwiazda „Adam Project” powiedziała to samo w czwartek, kiedy udostępniła zdjęcie, na którym uśmiechała się od ucha do ucha ze swoim 46-letnim aktorem „13 Going on 30”, i pochwaliła czas spędzony razem z Greerem.

„Zawsze jestem wdzięczny za spacer z dziewczyną (szczególnie tą. Uwielbiam JG)” – napisał Garner w poście na Instagramie.

Na autoportrecie obaj performerzy pozują ze swoim naturalnym pięknem na jasnym tle błękitnego nieba.

Komedia z 2004 roku przedstawia Garnera jako 13-letnią Jennę, która pewnego dnia budzi się we własnym ciele w wieku 30 lat. Greer gra w filmie Lucy, w którym występują także Mark Ruffalo i Andy Serkis.

Jennifer Garner opowiada o zmianach w swoim ciele po urodzeniu 3 dzieci, jak to jest odpierać plotki o ciąży w wieku 48 lat

Aktorzy Jennifer Garner i Judy Greer biorą udział w premierze „13 Going on 30” w Mann Village Theatre 14 kwietnia 2004 roku w Los Angeles.
(Obrazy Getty’ego)

Greer wyszła, by wesprzeć swoją przyjaciółkę, kiedy Garner otrzymał gwiazdę w Hollywood Walk of Fame w sierpniu 2018 roku.

Ruffalo i Garner również niedawno się dla nich spotkali Netflix Film „Projekt Adam” jest już emitowany.

Jennifer Garner dzieli się niektórymi frustracjami, z którymi borykała się jako matka: „Czasami po prostu trzeba odejść”

Jarir powiedział w zeszłym roku w Wywiad z Insiderem Że Garner był „naprawdę wspaniałym przywódcą”, który „nigdy nie narzekał” podczas kręcenia filmów dla dorosłych.

„Spotkanie z nią było zabawne. Kto może powiedzieć o niej wystarczająco dużo? Jest dosłownie taka, jak wszyscy mówią, jak największa w historii” – powiedział Greer Garner. „Nigdy nie spóźniała się do pracy. Była profesjonalna, ale była też niesamowicie zabawna i oczywiście bardzo utalentowana. Kiedy masz kogoś takiego jak ten numer jeden na liście połączeń, tak naprawdę nie możesz na nic narzekać. – — jeśli tak.

Pomimo faktu, że postacie Greera i Garnera często były ze sobą sprzeczne w „13 Going on 30”, Greer powiedziała z powodu pikantnego charakteru Garner, czasami czuła, że ​​trudno jest sprawić, by została zaniedbywana, gdy kamery zaczęły się toczyć.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

„Pamiętam, że byłem dla niej złośliwy w scenach, a potem powiedziałem: „Ach, tak mi przykro” — wspomina Greer.

Absolwent „Alias” ma syna Samuela (10 lat), córki Violet (16 lat) i Serafinę (13 lat) ze swoim byłym mężem. Ben Affleck.