16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jennifer Aniston składa hołd Matthew Perry’emu, udostępniając SMS-y

Jennifer Aniston składa hołd Matthew Perry’emu, udostępniając SMS-y

Jennifer Aniston podzieliła się emocjonalnym hołdem dla swojego zmarłego współpracownika z „Przyjaciół”, Matthew Perry’ego, który zmarł 28 października w wieku 54 lat.

W środowym poście na Instagramie Aniston napisała: „O rany, on został głęboko zraniony… Pożegnanie z naszym Mattym było najbardziej szaloną falą emocji, jakiej kiedykolwiek doświadczyłem. Każdy z nas w pewnym momencie swojego życia doświadcza straty. Utrata życia lub utrata miłości. Jeśli potrafisz szczerze znieść ten smutek, możesz poczuć chwile radości i wdzięczności za to, że kochałeś kogoś tak głęboko. Kochaliśmy go głęboko.

Aniston kontynuowała: „Była częścią naszego DNA. Zawsze jest nas 6 osób. Ta wybrana rodzina na zawsze zmieniła to, kim jesteśmy i jaka będzie nasza ścieżka. Jeśli chodzi o Matty’ego, wiedział, że chce rozśmieszać ludzi. Jak sam powiedział, myślał, że umrze, jeśli nie usłyszy „śmiechu”. Od tego dosłownie zależało jego życie. Chłopcu właśnie to się udało. Rozśmieszył nas wszystkich. I śmiej się mocno. Przez ostatnie dwa tygodnie zasypywaliśmy się nawzajem naszymi SMS-ami. Śmiech, płacz i jeszcze raz śmiech. Zachowam je na zawsze. Znalazłam gdzieś SMS-a, który mi pewnego dnia wysłał. To mówi wszystko.”

Tekst, o którym mowa, brzmi: „Sprawianie, że się uśmiechasz, poprawiło mi dzień. Poprawiło mi to humor” oraz zdjęcie tej dwójki uśmiechających się podczas czytania scenariusza.

„Matty, bardzo cię kocham i wiem, że teraz jesteś całkowicie spokojny i nie odczuwasz bólu” – podsumowała Aniston. „Rozmawiam z tobą codziennie… i czasami myślę: «Czy możesz być szalony?» Spoczywaj w pokoju bracie. Zawsze poprawiałeś mi dzień…”

Po wstępnym oświadczeniu, współpracownicy Perry’ego z „Przyjaciół” opublikowali w ostatnich dniach osobiste hołdy, dzieląc się miłymi wspomnieniami o zmarłym aktorze.

Wkrótce po tym, jak Aniston podzieliła się swoim hołdem, David Schwimmer napisał własny hołd dla Perry’ego, zamieszczając ich zdjęcie z planu „Przyjaciół”.

READ  Krater Nadir: Naukowcy odkrywają podwodny krater o szerokości 5 mil, który powstał po wyginięciu dinozaurów

„Dziękuję za dziesięć niesamowitych lat śmiechu i kreatywności. Nigdy nie zapomnę Twojego niesamowitego wyczucia czasu i sposobu wykonania komedii” – napisał Schwimmer. „Można poprowadzić linearną rozmowę i nagiąć ją do swojej woli, uzyskując w rezultacie coś zupełnie oryginalnego i niespodziewanie zabawnego, co jeszcze bardziej zaskakuje. Miałeś serce. Hojnie się z nami podzieliłeś, abyśmy mogli stworzyć rodzinę z sześciorga nieznajomych.

Pływak kontynuował: „To zdjęcie to jeden z moich ulubionych momentów z tobą. Teraz śmieszy mnie to i smuci jednocześnie. Widzę Cię gdzieś tam, w tej samej białej sukni, z rękami w kieszeniach, rozglądającą się – „Czy może być więcej chmur?”

Courteney Cox, która grała Monikę w serialu komediowym u boku Chandlera Perry’ego, podzieliła się we wtorek swoimi ulubionymi scenami z ich wspólnego filmu.

„Jestem bardzo wdzięczny za każdą chwilę spędzoną z tobą, Matty, tęsknię za tobą każdego dnia” – napisała Cox. „Kiedy współpracujesz z kimś tak blisko, jak ja z Matthew, są tysiące chwil, którymi chcę się podzielić”.

Matt LeBlanc, który w serialu wcielił się w postać Joey’a, pożegnał się z Perrym we wtorek w mediach społecznościowych. „To zaszczyt dzielić z wami scenę i nazywać was moimi przyjaciółmi” – powiedział. „Zawsze się uśmiecham, kiedy o tobie myślę, i nigdy cię nie zapomnę. Nigdy”.