15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak Współpraca Gospodarcza Azji i Pacyfiku (APEC) wpływa dziś rano na ruch w San Francisco

Jak Współpraca Gospodarcza Azji i Pacyfiku (APEC) wpływa dziś rano na ruch w San Francisco

Największa zmiana — zamknięcie pasa na moście Bay Bridge — zacznie obowiązywać dopiero we wtorek, a poranny ruch wydawał się zazwyczaj powolny, ale w dużej mierze nie miał na niego wpływu. Wyglądało na to, że wielu osób dojeżdżających do pracy unikało przejeżdżania przez most w poniedziałek rano, a korki uspokoiły się około 8 rano

Główne wydarzenia forum Współpracy Gospodarczej Azji i Pacyfiku (APEC) odbędą się jeszcze w tym tygodniu, zgodnie z oczekiwaniami chaosu w ruchu drogowym.

Zmiany w usługach Muni weszły w życie dziś rano, ale poza planowaną zmianą trasy agencja tranzytowa nie zgłosiła żadnych problemów. BART poinformował również o normalnej obsłudze podczas porannych dojazdów do pracy.

Na Nob Hill znajdują się bariery zapewniające bezpieczeństwo Współpracy Gospodarczej Azji i Pacyfiku (APEC), co powoduje problemy w ruchu. Wideo: Aldo Toledo

Czterodniowe zamknięcie pasa Bay Bridge, mające na celu umożliwienie funkcjonariuszom organów ścigania monitorowania ruchu i umożliwienie im szybszego dostępu do San Francisco, zacznie obowiązywać od 5:00 rano we wtorek i potrwa do 21:00 w piątek. Planuje się, że rampa międzystanowa nr 80 przy 4th Street i 5th Street będzie zamknięta codziennie od 5:00 do 21:00, ale poza tymi godzinami ruch będzie dozwolony – poinformowali urzędnicy Caltrans.

Zabezpieczone strefy będą rozciągać się od Market Street do Harrison Street oraz od Second do Fifth Street w centrum San Francisco i wokół hoteli na Nob Hill.

Oficjalnie strefy wykluczenia wchodzą w życie pełną parą We wtorek rano na Nob Hill i w środę rano w pobliżu Moscone Center. Na te obszary będą wpuszczane wyłącznie pojazdy upoważnione, które przed wjazdem zostaną poddane kontroli i weryfikacji tożsamości.

Piesi będą mogli wchodzić na obszary bez kontroli tożsamości i kontroli bezpieczeństwa – z wyjątkiem obszarów o podwyższonym bezpieczeństwie położonych najbliżej miejsca wydarzeń APEC.

READ  Śmierć Sekretarza Generalnego OPEC Muhammada Barkindo