15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

J. Biały Dom potwierdza, że ​​Michael Childs jest jedną z „wielu osób” branych pod uwagę przy nominacji do Sądu Najwyższego

Senacka Komisja Sądownictwa poinformowała w piątek, że opóźnia rozprawę w sprawie nominacji nieletnich, ponieważ znajduje się on na liście potencjalnych kandydatów do Sądu Najwyższego Bidena.

„Wiele osób rozpatrywanych przez Sąd Najwyższy to dzieci sędziów i nie zamierzamy przenosić jego nominacji do Sądu Apelacyjnego, gdy prezydent uzna go za wakat” – powiedział w oświadczeniu rzecznik Białego Domu Andrew Bates.

Washington Post Pierwsze zgłoszenie Potwierdzenie Białego Domu, że dzieci są brane pod uwagę.
Bat większości Demokratów z Południowej Karoliny Jim Kleibern zdobył dzieci i bezpośrednio przekonał Biały Dom i prezydenta, by wybrali go zamiast odejść. Sędzia Stephen Fryer Na ławce.
Obsadzanie Bidena w Sądzie Najwyższym jest tylko siedzibą Prairie. Ponieważ demokraci mają bardzo niewielką większość w Senacie, Biden musi kogoś wybrać Możesz bezpiecznie zdobyć 50 głosów na potwierdzenie (Jeśli Senat podzieli nominację, wiceprezydent Kamala Harris może oddać głos decydujący o remisie).
Biden potwierdził kandydata w Białym Domu w czwartek Pierwsza czarna kobieta w Sądzie NajwyższymMówi: „Moim zdaniem jest już za późno”.

„Nasz proces będzie rygorystyczny. Wybiorę kogoś, kto zasługuje na szczególną i godną spuściznę Justice Prairie” – powiedział prezydent. „Kiedy czytałem historię i pisma kandydatów, nie podejmowałem żadnej innej decyzji niż jedna: nominowana przeze mnie osoba będzie kimś o wyjątkowych kwalifikacjach, charakterze, doświadczeniu i uczciwości. Ta osoba była pierwszą czarnoskórą kobietą nominowaną do USA Sąd Najwyższy.”

Biden powiedział, że pod koniec lutego ogłosi swoją wolę.

Lista potencjalnych kandydatów krążyła po Waszyngtonie, zanim plany emerytalne Prairie zostały upublicznione, a urzędnicy w biurze doradcy Białego Domu stworzyli akta różnych kandydatów w oczekiwaniu na możliwy wakat.

Dzieci są jedną z kilku kobiet, które znalazły się na prezydenckiej liście kandydatów, w tym sędzia okręgowy DC Ketanji Brown Jackson, sędzia Sądu Najwyższego Kalifornii Leondra Krueger i prawniczka zajmująca się prawami obywatelskimi Sherin Ibl.

READ  Nowy iPad Air jest już dostępny w Chinach jeszcze przed ogłoszeniem

Childs, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Południowej Karoliny, nie dzielił rodu Ivy League z ośmioma z dziewięciu sędziów. Według raportu New York Times z 2021 r., jego cheerleaderki powiedziały, że jego edukacja w szkole publicznej i inne elementy jego pochodzenia są na korzyść Demokratów i są sposobem na zwalczanie twierdzeń, że partia stała się zbyt wysoko w stroju.

Oprócz dziesięciu lat w prywatnej praktyce, 55-latek służył jako sędzia rozprawy w sądzie stanowym w South Carolina Circuit oraz jako zastępca dyrektora i komisarz Departamentu Pracy, Licencjonowania i Regulacji Karoliny Południowej. Komisja ds. odszkodowań za pracę w Karolinie Południowej.

Ariane de Vogue z CNN przyczyniła się do powstania tego raportu.