23 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

iPhone 14 Pro wyróżnia kilka zmian konstrukcyjnych

iPhone 14 Pro wyróżnia kilka zmian konstrukcyjnych

Trunek John Brocher „Pozornie dokładne rendery udostępnione dzisiaj” iPhone 14 ProDaje dokładniejsze spojrzenie na to, jak urządzenie będzie wyglądało, gdy zostanie wprowadzone na rynek jeszcze w tym roku.


W najnowszym filmie z kanału YouTube Technologia pierwszej stronyProsser zaprezentował rendery iPhone’a 14 Pro, wykonane przez grafika Apple Concept. Ian CelpoPlotka głosi, że koniec tego roku podniesie poprzeczkę konkretnych zmian projektowych iPhone Próbka.

Rendery odzwierciedlają różne wiarygodne plotki projektowe z renomowanych źródeł Rendery CAD i określone wymiary, Wyciekły planyObrazy Osie produktów ubocznych, Wczesne przypadkiI inne informacje.

Czarny wyświetlacz iPhone’a 14 Pro Graphite — wyłącznie na MacPlotki


iPhone 14 Pro srebrna prawdziwa głębia
Uważa się, że przód iPhone’a 14 Pro ma pewną funkcję Wyśrodkowany Kamery True Depth w kształcie tabletu i zaokrąglone Zamiast szczytu i Smukłe ramki Wokół wyświetlacza zyskujesz zauważalnie inny wygląd z przodu urządzenia. Mówi się też, że istnieje Nieco większy wyświetlacz To dodaje trochę wysokości do wysokości urządzenia.

Płaski tył iPhone’a 14 Pro w kolorze fioletowym — wyłącznie na MacPlotki


iPhone 14 Pro eksplodował w kolorze fioletowym
Najbardziej zauważalna zmiana z tyłu urządzenia jest znacząca Duży tylny aparat fotograficznyZ których jeden Nowy system kamer 48MP Z jednym 57 procent większy czujnik I Możliwość nagrywania wideo 8K. Duży płaskowyż aparatu jest naturalnie bardziej zauważalny w 6,1-calowym iPhonie 14 Pro niż w 6,7-calowym iPhonie 14 Pro Max.

iPhone 14 Pro grafitowy ekranem w dół


IPhone 14 Pro fioletowy pionowy
Rendery malują też rogi iPhone’a 14 Pro Większe promienie dla bardziej zaokrąglonego wyglądu. Apple mógł być zmuszony do zmiany promienia narożnika iPhone’a 14 Pro ze względu na dużą linię tylnej kamery.

Tylne rzędy kamer iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max Promień narożnika ramy każdego urządzenia jest szeroki, ale wraz ze zwiększeniem rozmiaru rzędów aparatów przez Apple iPhone 13 Pro I iPhone 13 Pro Max, żadne urządzenie nie mieści się w jego narożnikach. Chociaż różnica między liniami aparatów iPhone’a 12 Pro Max i iPhone’a 13 Pro Max jest niewielka, różnica między iPhone’em 12 Pro a iPhone’em 13 Pro jest znacząca.

READ  Fryderyk X został koronowany na króla Danii po abdykacji królowej Małgorzaty II

iPhone 14 Pro grafitowa twarzą do góry


Wraz z kolejnym zwiększeniem rozmiaru w tym roku, konflikt między krzywiznami plateau aparatu, obiektywem i rogami ramki ze stali nierdzewnej zaostrzył się na iPhonie 14 Pro, co doprowadziło do zmiany designu Apple. Nowsze, większe promienie rogów nadal nie pasują dokładnie do zaokrąglonych rogów płaskowyżu linii tylnej kamery, ale są znacznie bliższe. Ta poprawka obejmuje znaczące zmiany z przodu urządzenia.

Rendery również są skupione iPhone 14 Z kolejki Plotka fioletowyPotwierdzenie Prossera 1 Poprzedni raport Mówi się, że iPhone 14 jest nagłówkiem z „wyjątkową” opcją fioletowego koloru. Są też oczekiwane wizerunki Grafitowe, srebrne i złote opcje kolorystyczne Do modeli „Pro”.

iPhone 14 Pro Srebrny Tył MacPlotki Wyłącznie


IPhone 14 Pro Gold Side to Side Alpha
Prosser niedawno udostępniony Rendery jednego z nowych modeli Apple Watch Pokazanie nowego projektu z płaskim wyświetlaczem ma się rozpocząć w tym roku, ale nie jest jasne, czy będą one istotne Seria zegarków Apple8Drugie pokolenie Zegarek Apple SELub nowy Apple Watch „Edycja Explorer” Z lepszą trwałością.