9 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hyundai po raz pierwszy przygląda się Ioniq 6 EV wraz ze wzrostem udziału w rynku

Hyundai po raz pierwszy przygląda się Ioniq 6 EV wraz ze wzrostem udziału w rynku

Hyundai oferuje wczesne spojrzenie na nadchodzący całkowicie elektryczny sedan, Jonowy 6. nadchodzi Bloomberg Raporty pokazują, że udział firmy w rynku pojazdów elektrycznych cicho rośnie Europa A Zjednoczone państwopowodując nawet Elon Musk z Tesli na uwagę.

Jeśli ubiegły rok był w pełni elektryczny Jonowy 5 Crossover SUV inspirowany jest projektami z lat siedemdziesiątych Top Gear mówi że 6 Zainspirowany usprawnionymi samochodami lat dwudziestych i trzydziestych, takimi jak dzielny skarabeusz. Jeśli podoba Ci się wygląd Samochód koncepcyjny Prophecy Hyundai od 2020 rokuIoniq 6 to samochód, w który się zmieniłem.

Obecnie południowokoreański producent samochodów koncentruje się na popisywaniu się designem Ioniq 6, a nie jego specyfikacjami technicznymi, więc nie ma potwierdzonych szczegółów dotyczących rozmiaru ani zasięgu akumulatora. Ale samochód korzysta z tego samego systemu Global Electrical Modular (E-GMP), co Ioniq 5, który pozwala na przejechanie do 315 mil na jednym ładowaniu. Zakres powinien skorzystać z uproszczonej konstrukcji Ioniq 6, co skutkuje jedną z najniższych transakcji wypłaty na rynku na poziomie zaledwie 0,21.

Wewnątrz Ioniq 6 ma dwa różne ekrany dotykowe: 12-calowy ekran informacyjno-rozrywkowy i 12-calowy wyświetlacz cyfrowy. Ale jeśli chodzi o rodzaje elementów sterujących, których będziesz potrzebować regularnie podczas jazdy, takich jak sterowanie dźwiękiem lub klimatyzacją, Hyundai zdecydował się na fizyczne przyciski. „Ekran dotykowy jest świetny, gdy ten samochód jest w pobliżu [in] Stan stabilny, ale podczas ruchu ekrany dotykowe mogą być niebezpieczne” – powiedział szef projektu Hyundai Sangyup Lee Mówi Ars Technica. „Dla nas wszystko, co jest związane z bezpieczeństwem, używamy sprzętu. Wszystko, co nie jest związane z bezpieczeństwem, będzie korzystało z interfejsu dotykowego.”

Inne cechy wnętrza obejmują światła na kierownicy, które pojawiają się, gdy samochód ładuje się lub słucha poleceń głosowych, możliwość oświetlenia kabiny w 64 kolorach, całkowicie płaską podłogę i rozszerzoną przestrzeń wewnętrzną zapewniającą „większą przestrzeń na nogi”. Istnieje również opcja posiadania lusterek zewnętrznych z kamerą zamiast zwykłych lusterek bocznych na rynkach, na których są one legalne, co Ars Notatki nie obejmują obecnie Stanów Zjednoczonych.

READ  5 rzeczy, które warto wiedzieć przed otwarciem giełdy w środę, 6 kwietnia

Nie ma potwierdzonych szczegółów dotyczących kosztu Ioniq 6, ale Ars Technica Raporty mówią, że ma być tańszy niż Ioniq 5, który zaczyna się od 46 650 USD. Oczekuje się, że wejdzie do produkcji w przyszłym miesiącu, trafi do sprzedaży w USA w roku modelowym 2023. Otrzyma on pełną publiczną premierę 14 lipca, kiedy mamy nadzieję, że otrzymamy dokładniejsze szczegóły dotyczące daty premiery. Aby podpowiedzieć, co może nadejść dalej, Sprawdź Hyundaia Sevenogromny koncepcyjny SUV, który firma wprowadziła w zeszłym roku.