23 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Horyzont jest zabroniony, aby opóźnić Zachód umożliwił wojnie partyzanckiej uniknięcie kryzysu

Horyzont jest zabroniony, aby opóźnić Zachód umożliwił wojnie partyzanckiej uniknięcie kryzysu

Zakazany horyzont na zachód Jest już dostępny i bardzo nam się podoba. Gra – Daliśmy jej 9/10 in Recenzja gry Horizon Forbidden West PS5 – To było pierwotnie Premiera zaplanowana jest na koniec zeszłego roku, ale w lutym było bardzo nieznacznie opóźnione. Według reżysera gry, Mathijsa de Jonge, była to decyzja podjęta, aby pomóc holenderskiemu deweloperowi uniknąć kryzysu.

„Zdajemy sobie sprawę z wad szlifowania, więc bierzemy to pod uwagę w naszym planowaniu” – powiedział. Holenderska witryna z wiadomościami (tłumaczone maszynowo). „Na przykład powiedzieliśmy w Boże Narodzenie, że nie będzie pracy i że każdy może wziąć tylko dwa tygodnie wolnego. Firma była zamknięta i nie można było tam nawet iść do pracy.”

De Jonge zgodził się, że nie wszyscy chcą spędzać święta Bożego Narodzenia – „Niektórzy ludzie lubią dalej pracować, [and] Wyjaśnił, że nie przestaniemy”, ale podkreślił, że jego firma wysyła „mocny przekaz”, jeśli chodzi o miażdżenie: „Zakazany Zachód mógł odejść pod koniec zeszłego roku, ale wtedy mogliśmy mieć nadgodziny. ” Ludzie muszą też mieć możliwość odprężenia się i spędzenia wakacji”.

Podczas gdy PS5 i PS4 odczuły brak Horizon Forbidden West w okresie świątecznym, Sony ma zabójczy początek do 2022 r.A ta świąteczna susza wydaje się teraz odległym wspomnieniem. Najważniejsze jest to, że gra jest bardzo dobra i zasługuje na całą uwagę, jaką dostaje – jeśli dopiero zaczynasz z premierą drugiego roku Aloy, upewnij się, że nadążasz za grą. Przewodnik po Horyzoncie Zakazanego Zachodu.

READ  Obsługa DLSS 3 Starfielda pojawi się wkrótce w wersji beta