23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Harvard przygotowuje się do ceremonii wręczenia dyplomów

Harvard przygotowuje się do ceremonii wręczenia dyplomów

Reakcja na list i powolna reakcja Harvardu na żądania potępienia przez Hamas ataków jako terroryzm doprowadziły do ​​starć na kampusie. Studenci propalestyńscy byli opodatkowani, a ich nazwiska i twarze rozrzucano ciężarówkami po całym kampusie; Żydowscy studenci byli bombardowani antysemickimi obelgami w mediach społecznościowych; A zamożni darczyńcy odzyskali swoje pieniądze.

W styczniu Claudine Kay, pierwsza czarnoskóra prezydent Harvardu, została zmuszona do rezygnacji po oskarżeniach o plagiat w jej pracy akademickiej i druzgocących zeznaniach przed komisją Kongresu. zachowanie.

Nawet grupa zadaniowa ds. antysemityzmu, której współprzewodniczący Derek J. Kontrowersje wokół wyboru Benzlera wzbudził Derek J., profesor historii Żydów z Harvardu. Penzler skrytykował go za niedocenianie poziomu antysemityzmu na kampusie.

Najnowsze kontrowersje wokół dyscypliny studentów rozpoczęły się w piątek po tym, jak niektórzy absolwenci Harvardu z okupowanej Palestyny ​​oświadczyli, że nie zostaną dopuszczeni do ukończenia studiów. Oświadczenie wywołało zamieszanie, ponieważ zwolennicy studentów oświadczyli, że zostali ukarani za pokojowe protesty. Chociaż Harvard nie podał szczegółów na temat tego, co złego zrobili studenci, oficjalne raporty wskazywały, że protestujący przecięli sobie zamek w ustach oraz nękali personel i grozili mu.

Niektórzy zwolennicy wydziału wdali się następnie w biurokratyczną walkę o los studentów.

W poniedziałek wydział Harvardu ogłosił, że 13 studentów zostało przywróconych na oficjalną listę studentów uprawnionych do ukończenia studiów. Później w środę Harvard Corporation, organ zarządzający uniwersytetu, zwolnił wykładowców i ponownie zabronił studentom ukończenia studiów.

Tych 13 uczniów może odwołać się od decyzji i ubiegać się o przywrócenie do szkoły. Jeśli tak, uniwersytet przyzna im stopnie naukowe natychmiast, bez czekania do kolejnej formalnej ceremonii powołania na stanowisko – oznajmiła korporacja.

READ  Akcje Virgin Galactic rosną, gdy sprzedaż biletów ponownie otwiera depozyt w wysokości 150 000 USD