19 maja, 2024

Harmonogram Bowl 2022, wyniki meczów uniwersyteckich, aktualizacje na żywo: Iowa zamyka Kentucky w Music City Bowl

Boca Raton Bowl: Toledo 21, Liberty 19

Jason Kandel wygrał swój pierwszy mecz jako trener Toledo w Boca Raton Bowl w 2017 roku, pokonując Temple podczas burzy. Deszcz spadł ponownie we wtorek wieczorem, gdy Toledo Liberty zmierzyło się w tej samej misce, a Rockets po raz kolejny wyprzedzili swoich przeciwników, zdobywając drugie zwycięstwo w misce w erze świec. To było mocne zakończenie sezonu, w którym Candle zdobyła drugie mistrzostwo MAC, a w meczu takim jak zwycięstwo nad Ohio receptą była solidna obrona i wystarczająca ilość gry rozgrywającego

Wczesna przewaga Liberty i późny kierunek w bliskiej porażce były imponujące, biorąc pod uwagę, że program jest w trakcie zmiany trenera, kiedy Hugh Freeze przeniósł się do Auburn, a Jamey Chadwell objął stanowisko w 2023 r. Nieobecność Freeze’a była szczególnie zauważalna, ponieważ był także rozgrywającym. w ataku, jednak największą historią na boisku było to, że obie defensywy miały przewagę przez większość nocy. Chadwell był obecny, aby wspierać i promować Liberty Football, ale jego ofensywny wpływ nie został pokazany w grze.

Kandel, który awansował po odejściu Matta Campbella do Iowa State, przegrał cztery mecze z rzędu od czasu swojego debiutu trenerskiego w Boca Raton Bowl 2017. Rockets byli faworyzowani w czterech, tak jak we wtorek przeciwko Liberty, więc wtedy sprawy zaczęły się psuć.Na początku warto było się zastanawiać, czy Toledo kiedykolwiek ponownie odniesie zwycięstwo w postseason. Ataki Toledo w pierwszej połowie obejmowały trzy punty, jeden obrót przy przyłożeniach, jeden rzut z gry i brak przyłożenia, co sprawiało wrażenie, że Fin i atakujący nie byliby w stanie przesunąć piłki przeciwko obronie Flames.

Ale ta narracja została wywrócona podczas pierwszej jazdy drugiej połowy, gdy Finn prowadził Rockets na 75-jardowej przejażdżce po 13 zagraniach, które zakończyły się rzutem Lenny’ego Kuhla, który dał Toledo prowadzenie 10-7.

READ  Broncos dochodzą do porozumienia ze Świętymi w sprawie Seana Paytona

Liberty miało swój udział w samookaleczeniach przez całą trzecią kwartę, ograniczając ich zdolność do reagowania i stwarzając więcej okazji do zdobycia bramki dla Toledo. Na terytorium Liberty doszło do fuble, które spowodowało zdobycie bramki z gry Toledo i wiele kar, które zamieniły szansę na przyłożenie w niecelny rzut do kosza z gry. Wydawało się, że Flames są ugotowane, dopóki w czwartej kwarcie nie doszło do połączenia dwóch podań przyziemienia.

Podczas gdy Toledo cieszy się z przegranej czterech meczów z rzędu, Liberty przegapił okazję, by stać się drugim programem w historii FBS, który wygrał mecz w kręgle w każdym z pierwszych czterech lat kwalifikowalności szkoły. Płomienie spadły do ​​3-1 w grach z łukiem, podczas gdy Toledo ma teraz ogólny bilans 11-9 w grach z łukiem i 4-6 od 2010 roku.