29 kwietnia, 2024

Gole Anthony'ego Davisa i LeBrona Jamesa w przegranej Lakers z Nets

Jak to się ma do nowej najgorszej porażki w sezonie?

Lakers ustawili niezwykle wysoką poprzeczkę w zakresie frustrujących porażek, ale piątek z pewnością ją przyćmił w najbardziej nieoczekiwany sposób.

Po jednej z najlepszych ofensywnych połówek w roku Lakers objęli prowadzenie do przerwy. W rzeczywistości sieć została przyjęta Ledwie Na Cama Thomasa, żeby choć trochę utrzymał ich przy życiu w tej połowie, w przeciwnym razie gra byłaby emocjonująca.

Następnie Lakers mieli swoją najgorszą połowę sezonu, niemal obiektywnie, w odpowiedzi, schodząc z boiska. To było denerwujące, żenujące, jakkolwiek chcesz to nazwać.

Dla mnie był to zespół, który wykazał się większą odwagą, niż się spodziewano. Zespół ten ma obecnie wynik poniżej 0,500 i zachowuje się jak zespół, który dotarł do finałów Konferencji Zachodniej, a nie jak zespół, który nie bierze udziału w fazie play-in.

W pewnym momencie będą musieli sobie to uświadomić. Lepiej byłoby, zanim będziesz musiał grać w gry, w których wygrywasz, przez wiele miesięcy, aby uratować sezon, ale może też być na to za późno.

Jak zapewne się domyślacie, oceny te będą miały pewien charakter.

Sklasyfikujmy więc stratę. Jak zawsze, wyniki zależą od oczekiwań każdego gracza. Ocena „B” oznacza średni występ tego zawodnika.

Książę Byk

29 minut, 10 punktów, 3 zbiórki, 2 asysty, 1 przechwyt, 3-7 FG, 2-4 3PT, 2-2 FT, -12

Naprawdę nie sądzę, żeby którykolwiek Lakers zagrał dziś dobrze po pierwszej połowie. Książę walczył w defensywie jak każdy z nich. Prawdopodobnie zostanie obciążony większą winą niż ktokolwiek inny, ale nie jest to już dyskusja, którą naprawdę chcę prowadzić.

Powiem, że może już czas, aby zająć jego miejsce Jareda Vanderbilta, który całkowicie i całkowicie ogląda się za siebie. Ale to wydaje się dzisiaj drobnym problemem.

Stopień: F

James Lebron

34 minuty, 24 punkty, 11 zbiórek, 5 asyst, 9-22 FG, 2-5 3PT, 4-5 FT, -13

Nie jestem pewien, czy dzisiejszy mecz był ekscytujący, ale był to jeden z najgorszych meczów LeBrona w roli Lakera. W drugiej kwarcie był bardzo rozciągnięty, a poza tym nie szło mu najlepiej.

READ  Trener Michigan Mike Hart wraca do Ann Arbor, oczy wracają na drużynę

Zwłaszcza w drugiej połowie jego mowa ciała była naprawdę okropna. Wręczał graczom granaty i podnosił ręce do góry, gdy strzał nie wszedł. Zamiast wracać, tęsknił za przerwami i skarżył się urzędnikom.

W obronie było tak źle, jak nigdy dotąd. Nie spodziewam się, że LeBron będzie trzymał się tej pozycji każdego wieczoru, ale trzeba dać i wziąć, a piątek był po jednej stronie spektrum. Nie chciał zamknąć drzwi, pozwolił ludziom jechać obok siebie, często tkwił na ziemi niczyjej; Nie wystarczająco blisko, aby walczyć ze skoczkami, i nie wystarczająco blisko, aby walczyć o zbiórki.

Dziś wieczorem wróciłem myślami do historii sprzed dwóch lat, kiedy ukazał się raport, że zespołowi nie podobał się wrażliwy język ciała LeBrona. Myślałam też o powrocie do Kiedy Rajon Rondo go wezwał Właśnie z tego powodu. Ta drużyna rozpaczliwie potrzebuje teraz charakteru przypominającego Rondo.

Stopień: F

Anthony'ego Davisa

35 minut, 26 punktów, 12 zbiórek, 6 asyst, 3 przechwyty, 2 bloki, 9-13 FG, 0-1 3PT, 8-11 FT, -12

Jak to często bywa w tym sezonie, jedynemu Lakerowi, który grał w ten sposób, zależało. W ofensywie przetrwał całą noc. Frustrujące było to, że był jednym z wielu graczy Lakers, którzy tego wieczoru opuścili rzuty karne, ale nawet wtedy uznano go za AD.

Poczułem to w defensywie. Lakers pozwalali wszystkim ominąć się i mieli nadzieję, że AD może ich powstrzymać. Dzieje się tak, że dociera na miejsce za późno, podaje do Nicka Claxtona lub Davisa kwestionującego oryginalny strzał, a Claxton sprząta.

Ocena: B+

Austina Reevesa

33 minuty, 9 punktów, 3 zbiórki, 5 asyst, 1 przechwyt, 4-12 FG, 0-6 3PT, 1-1 FT, -13

Ofensywne występy Austina były na tyle słabe, że gwarantowały bardzo niską ocenę tego wieczoru. Ma kolejny kryzys w strzelaniu z dystansu i robi się naprawdę źle. W ostatnich 11 meczach Reeves trafiał 22,7% rzutów za trzy punkty w 44 próbach. Co imponujące, w tym okresie nadal trafiał ze skutecznością 51,4% z gry, trafiając 46-65 (70,7%) za swoje dwa punkty.

READ  Dodgersi przejmują Trace Thompson od Tygrysów

Wracając do piątkowego meczu, Reeves wykorzystał swoje zmagania w ofensywie, a także w defensywie. Oprócz tego, że zazwyczaj słabo radzi sobie z utrzymywaniem zawodników przed sobą, dodał też kilka fauli przy rzutach za trzy punkty.

Naprawdę, to także jedna z jego najgorszych gier w Laker.

Stopień: F

D'Angelo Russella

35 minut, 20 punktów, 1 zbiórka, 7 asyst, 1 przechwyt, 7-14 FG, 3-5 3PT, 3-3 FT, -16

Statystycznie wygląda na to, że Delo miał bardzo udany wieczór. I w pewnym stopniu należy mu się za to uznanie. Trafiał, był skuteczny i ustawiał kolegów z drużyny. To są rzeczy, o które Go prosisz.

Jednak 16 z tych punktów zdobył w pierwszej połowie, w drugiej miał 1-4 z gry, a na koniec meczu miał więcej fauli niż asyst. Może to niesprawiedliwe, że całkowicie dyskredytuję pierwszą połowę ze względu na jej występ w drugiej połowie, ale jestem zdenerwowany i nikt nie ucieknie od tego dziś wieczorem.

Stopień: F

Jareda Vanderbilta

19 minut, 12 punktów, 5 zbiórek, 5-5 FG, 2-2 3PT, -10

Jak na ironię, był to prawdopodobnie najlepszy mecz Vando w sezonie. Skończył na krawędzi, zdobył trzy punkty i pobiegł. Zrobił to, o co go poproszono. Jest jednak tylko jednym zawodnikiem i zagrał tylko 19 minut, co jest dziwne, biorąc pod uwagę, jak słabo Lakers grali w defensywie.

Ocena: B+

Maks Christie

19 minut, 6 punktów, 2 zbiórki, 1 asysta, 2-3 FG, 2-3 3PT, -6

Najbardziej szkodliwą rzeczą dla Cama Reddisha jest ostatnio to, że nikt nie zauważył jego nieobecności, częściowo dlatego, że Max już wszedł na boisko i rozegrał kilka ważnych minut. Był jednym z niewielu zawodników Lakers, którzy dodawali energii z ławki rezerwowych, a on i Fundo zdobyli wszystkie punkty na ławce rezerwowych przed czasem na rozegranie meczu.

klasa B

Rui Hachimura

15 minut, 2 zbiórki, 1 asysta, 0-6 FG, 0-3 3PT, -1

Kurczę, to było złe. Źle czułem się w stosunku do Ruiego, ponieważ nie trafił w ostatnią szeroko otwartą bramkę za trzy punkty. Wyraźnie dużo myślał o swoim strzale i było to widać.

READ  Podsumowanie meczu Anglia vs Francja: wynik, gole, podsumowanie | Mistrzostwa Świata w Katarze 2022

Hamm powiedział przed meczem, że nadal ma ograniczenie minut. To nie usprawiedliwia jego występu. To po prostu więcej kontekstu wskazującego, że nie jest on w 100% kompletny i kompletny.

Stopień: F

Christiana Wooda

11 minut, 5 punktów, 4 zbiórki, 3 asysty, 1 przechwyt, 1 blok, 1-6 FG, 1-3 3PT, 2-2 FT, -7

Myślę, że na początku sezonu na ławce Wooda było trochę rewizjonizmu. Seria takich wieczorów doprowadziła do tego, że został odsunięty na ławkę rezerwowych. Cała jego produkcja, niezależnie od tego, jak ograniczona, powstała w złym momencie. Wcześniej nie oddał ani jednego strzału.

Duża część jego wartości wynika z ofensywnego strzelania. A kiedy zdejmie mu kurtkę, jest naprawdę ciężko. Noce takie jak dzisiejszy są wtedy, gdy chciałbyś, żeby była dostępna inna opcja niż Jaxson Hayes jako opcja na dużą skalę

Stopień: F

Darvina Hama

Cóż, przez pół nocy wyglądał jak geniusz. Potem drugiej połowie wydawało się, że… to nie tak. Która połowa Twojej wagi jest cięższa?

druga połowa. To druga połowa.

Nie kładę tego pod nogi trenera, żeby zawodnicy wyszli z energią. To na nich. Lakers rozpadają się pod wpływem przeciwności losu, co jest bardzo niepokojącą cechą.

Ale Darvin ma w tym także wadę. Trzecią kwartę rozpoczęli bardzo słabo, ale pierwsze siedem minut tej połowy grali razem. Vanderbilt rozegrał swój najlepszy mecz w sezonie, grając niecałe 20 minut. To samo dotyczy Christie, który naprawdę starał się w defensywie, podczas gdy Reeves i Dulo byli bramkami obrotowymi.

Każdy jest odpowiedzialny za dzisiejszy wieczór.

Stopień: F

Nieaktywne w piątek: Colin Castleton, Cam Reddish, Dylan Windler, Skyler Mays, Gabe Vincent

Możesz śledzić Jacoba na Twitterze pod adresem @jacobrod.