1 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

George Kittle był pod wrażeniem reakcji Brocka Purdy’ego na przeciwności losu podczas zwycięstwa 49ers – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

George Kittle był pod wrażeniem reakcji Brocka Purdy’ego na przeciwności losu podczas zwycięstwa 49ers – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

JACKSONVILLE, Floryda – Niedzielne zwycięstwo 49ers 34-3 nad Jacksonville Jaguars na stadionie Everbank było dla rozgrywającego Brocka Purdy’ego odbiciem.

Jego znakomity występ nie zaskoczył ani trochę jego kolegi, George’a Kittle’a.

Purdy rozegrał niemal idealny mecz, wykonując 19 z 26 prób na 296 jardów i trzy przyłożenia, co dało mu ocenę 149,8. Pomocnik rozprowadzał także piłkę po udanych podaniach do siedmiu różnych bramek.

„Wracam do tego” – powiedział Kittle. „Brock rozegrał w college’u ponad 40 meczów. Miał wzloty i upadki. Radził sobie z błędami. Miał słabe mecze w college’u.

„Nadal ma pewność siebie i tylko tego chciałem, żeby dalej robił. Wie, jak się odbić”.

Purdy nie upadł podczas poślizgu klubu w trzech meczach, ale po prostu podjął kilka złych decyzji, które spowodowały straty. Rozgrywający z drugiego roku w trzech meczach zaliczył pięć przechwytów, po tym jak w pierwszych pięciu konkursach sezonu nie oddał ani razu piłki.

„Nie sądzę, że Brock zagrał źle w dwóch ostatnich meczach” – powiedział Kittle. „Tak, oczywiście, jest szansa, że ​​będzie chciał odzyskać piłkę, ale patrząc na taśmę, nadal gra na wysokim poziomie przez te trzy tygodnie, które przegraliśmy.

„Tylko tym razem nie udało nam się odwrócić piłki i nie otrzymaliśmy rzutów karnych, więc mogliśmy wyjść na boisko i widać, jakim typem pomocnika jest Brock”.

W niedzielę Kittle był najlepszym odbiorcą Purdy’ego, trafiając trzy z czterech celów na odległość 116 jardów i przyłożenie. Jego drugie co do wielkości łączne przyłożenie w sezonie i czwarte co do wielkości przyłożenie w sezonie.

Purdy i atakujący 49ers nie stracili ani jednej straty i zmusili swoich kolegów z defensywy do zdobycia czterech szybkich punktów. Chociaż są zagrania, które Purdy i ofensywa chcieliby powtórzyć, grupa wróci do Santa Clara szczęśliwa, mogąc po raz pierwszy od miesiąca obejrzeć film z meczu.

READ  Preakness Stakes 2023: Havnameltdown uśpiony na torze, dżokej w szpitalu po wypadku w wyścigach Undercard

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk