16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Flagowy podcast Spotify, „The Joe Rogan Experience”, w tajemniczy sposób zniknął z platformy streamingowej dwa razy w ciągu tygodnia

Flagowy podcast Spotify, „The Joe Rogan Experience”, w tajemniczy sposób zniknął z platformy streamingowej dwa razy w ciągu tygodnia

„The Joe Rogan Experience” zniknął z katalogu odcinków Spotify w piątek i poniedziałek.Vivian Zink / Syfy / NBCU Photo Bank / NBCUniversal przez Getty Images

  • Podcast Joe Rogana zniknął z katalogu Spotify w poniedziałek i piątek.

  • Los Angeles Times donosi, że początkowa awaria wywołała spekulacje fanów, że Rogan został usunięty.

  • Spotify powiedział, że pierwsza awaria była spowodowana problemem technicznym, ale nie zareagował na poniedziałkową awarię.

Kilka mediów poinformowało, że „The Joe Rogan Experience”, najlepszy podcast na Spotify, zniknął z aplikacji mobilnych i strony internetowej platformy streamingowej dwa razy w ciągu tygodnia.

Brak dostępu do wszystkich odcinków podcastu Rogana w poniedziałek rano, Pierwszy raport The Independentale został ponownie podłączony w poniedziałek wieczorem.

Popularny program również na krótko zniknął w zeszły piątek, chociaż Spotify powiedział wtedy, że wpłynęło to na kilka innych podcastów i obwiniło o problemy techniczne, Zgłoszono Rolling Stone. Godzinny brak wywołał wśród fanów spekulacje, że Rogan został wykluczony z podium, Donosił „Los Angeles Times”.

Chociaż Spotify nie podało publicznie, dlaczego podcast został zatrzymany po raz drugi, przerwy miały miejsce kilka tygodni po tym, jak Rogan wywołał kontrowersje dotyczące jego Rozpowszechnianie dezinformacji o COVID-19 I stał się centrum debaty na temat wolności słowa na platformie.

Muzycy Neil Young i Joni Mitchell poprosili o to Spotify usunąć ich muzykę Z podium w proteście przeciwko komentarzom Rogana. Daniel Ek ., CEO Spotify Bronił Rogana, mówiąc, że jego platforma nie uciszy byłego gospodarza „Fair Factor”, dodając, że „odwołanie głosowania jest śliskim zboczem”.

„The Joe Rogan Experience” podpisał wyłączne prawa do Spotify w maju 2020 r., umowa zgłoszona przez New York Times Być wart 200 milionów dolarów.

Spotify nie odpowiedział od razu na prośbę Insidera o komentarz.

Przeczytaj oryginalny artykuł na od środka

READ  Piosenkarz country, zaginiony na 10 dni, znaleziony martwy w wieku 32 lat – termin