9 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fauci ostrzega, że ​​ludzie „wpadliby w kłopoty” z koronawirusem, gdyby nie wiedział o szczepionkach

Fauci ostrzega, że ​​ludzie „wpadliby w kłopoty” z koronawirusem, gdyby nie wiedział o szczepionkach

Zawieszenie

Ponad dwa lata po pandemii koronawirusa Anthony S. Fauci, czołowy ekspert w dziedzinie chorób zakaźnych w kraju, powiedział, że rozumie, że ludzie są zestresowani, ale zachęca tych, którzy nie są. Do teraz On Vaccines to Get Vaccines — tym razem, jako najnowszy wariant omicron, BA.5, stał się dominującym szczepem w Stanach Zjednoczonych.

Fauci Powiedzieć Stacja radiowa KNX News z Los Angeles poinformowała na początku tego tygodnia, że ​​chociaż osoby nieszczepione i osoby z chorobami podstawowymi najprawdopodobniej mają powikłania związane z koronawirusem, inni nie są z tego zwolnieni.

„Jeśli nie zostaną zaszczepione lub nie otrzymają wsparcia, będą mieć problemy” – powiedział.

Urzędnicy Bidena wzywają do stosowania zastrzyków przypominających i leków przeciwwirusowych przeciwko BA.5

BA.5, który został nazwany „Najgorsza wersja wirusa„Konto Li Ponad 85 procent przypadków COVID-19, z Ponad 41 procent hrabstw USA o wysokim poziomie społeczności wirusa COVID-19, według najnowszych danych z Centers for Disease Control and Prevention. Niektórzy eksperci ds. zdrowia wyrazili zaniepokojenie, że zaszczepiona jest niewystarczająca liczba osób, zwłaszcza że naród wycofał ograniczenia i nakazy, takie jak maskowanie, aby pomóc kontrolować rozprzestrzenianie się choroby.

W rzeczywistości większość populacji USA nie jest świadoma szczepionek – zidentyfikowany przez Centrum Kontroli Chorób Jako uzupełnienie początkowej serii i wszystkich zalecanych dawek anabolicznych dla tej osoby. CDC اات dane Oferuje 67% populacji USA zostało w pełni zaszczepionych, ale tylko 48% otrzymało pierwszą dawkę przypominającą. Tylko 32 procent osób w wieku 50 lat lub starszych – Kto kwalifikuje się do drugiej dawki przypominającej? – Przedawkowałeś.

Fauci powiedział, że ważne jest, aby jak najwięcej osób zostało zaszczepionych i wzmocnionych, aby wirus nie miał „wystarczających szans na swobodne rozprzestrzenianie się”. Kiedy da się taką możliwość, powiedział, wirus może nadal mutować.

READ  Ukraina twierdzi, że armia rosyjska wypełnia fabrykę konserw mięsnych ciałami rosyjskich żołnierzy”.

„Chodzi o ciebie jako jednostkę, ale chodzi również o społeczną odpowiedzialność za opanowanie tej epidemii” – powiedział stacji radiowej.

Wraz z rozprzestrzenianiem się wariantu BA.5 ryzyko ponownego zakażenia wirusem Corona wzrasta

Jednak nierzadko zdarza się, że zaszczepione osoby zarażają się. Prezydent Biden, który został zaszczepiony i wzmocniony, Ostatnio testowany pozytywny do wirusa – a następnie miał infekcję z odbicia – pomimo ekspozycji”bardzo łagodne objawy. „

Eksperci zdrowia, w tym Fauci, wielokrotnie Zauważył, że badania pokazują, że zastrzyki nadal chronią przed poważnymi powikłaniami, w tym hospitalizacją i śmiercią. Na dzień 27 lipca codziennie zgłaszano ponad 126 000 nowych przypadków, z 6340 hospitalizacjami i 364 zgonami, Według danych CDC.

„Mamy teraz boostery, które są bardzo skuteczne w zmniejszaniu każdego aspektu infekcji” – powiedział Fauci dla KNX News. Wirus taki jak BA.5, który jest najpowszechniejszym wirusem, jest tak zakaźny, że często przenika przez szczepionkę ochronną. Ale szczepionki i boostery nadal bardzo dobrze zapobiegają progresji do poważnej choroby. „

Ponadto Wzmacniacz zaprojektowany do kierowania zmienną omikronową Prawdopodobnie zostanie wprowadzony jesienią z zamiarem rozszerzenia odporności.

„Nie chcesz, aby kowboj kontrolował życie ludzi w tym kraju lub na całym świecie, ale nie chcesz tego, żałując, że nie jesteś za nami i nie jesteś w lusterku wstecznym, nie robiąc rzeczy, które byłyby mądre — powiedział Fauci.