28 maja, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Elizabeth Olsen przyjmuje krytykę filmów Marvela – termin

Elizabeth Olsen przyjmuje krytykę filmów Marvela – termin

Elżbieta Olsen A postać Wanda Maximoff, nazywana Szkarłatną Czarownicą, stała się ulubieńcem Marvel Cinematic Universe dzięki programowi Disney+. WandaVision.

Do tej pory była w sześciu nieruchomościach Marvela (Avengers: Age of Ultron, Captain America: Civil War, Avengers: Infinity War, Avengers: Endgame, WandaVision, Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa) Ale w jej wywiadzie z niezależnyAktorka zdradza, że ​​nie sądzi, by zajść tak daleko. „Zapisałam się tylko na kilka filmów, więc pozostaje niespodzianką, kiedy chcą mnie wykorzystać w większej liczbie projektów”, mówi, dodając: „Byłam zdumiona, ponieważ mam szczęście, że chcą zrobić WandaVision. „

Przed tym Wieloświat szaleństwaOlsen pracowała kiedyś nad projektami zespołów i pracowała sama przy WandaVision, pierwszym programie telewizyjnym Disneya, który ją zdenerwował. „Kiedy naciskaliśmy WandaVisionSpanikowałem, bo to był pierwszy program z uniwersum Marvela. Był ten całkowity strach, a teraz znowu mam do niego ten stres dr Gharib. Po prostu nie miałam w ramach tego planu filmów”. Olsen przyznaje, że obejmuje to nawet oglądanie produktu końcowego. „Zobaczę go na końcu”, mówi.

Zastanawiam się, co ktoś na jej stanowisku myśli o krytyce stylu Marvela w ostatnich latach. Najbardziej kontrowersyjnie Martin Scorsese opisał filmy MCU jako „bliżej parków rozrywki” niż kino, podczas gdy Ojciec chrzestny Reżyser Francis Ford Coppola opisał je jako „prototypy przerabiane w kółko, by wyglądać inaczej”. Olsen mówi, że jest sfrustrowana, gdy „ludzie sprawiają, że wydają się mniej sztuką”.

Pojawiła się krytyka filmu z fanami mówiącymi o zmęczeniu superbohatera / MCU, a argument, że te filmy nie są prawdziwym kinem, Olsen wierzy, że krytyka pochodzi od ludzi, którzy ożywiają te filmy. „Nie mówię, że robimy niezależne filmy artystyczne, ale myślę, że odbierają one naszej ekipie, co mnie denerwuje” – mówi. „To jedni z najbardziej niesamowitych scenografów, kostiumografów i operatorów kamer. Czuję się niedoceniony przez krytykę, która odbiera wszystkim ludziom, którzy tworzą nagradzane filmy, a także pracują nad tymi projektami”.

READ  Sequel „LA Law” nie jest dostępny w ABC - Termin

Kontynuuje: „Z punktu widzenia aktora, kimkolwiek on jest, rozumiem to; całkowicie rozumiem, że dzieje się inny rodzaj występów. Ale myślę, że wrzucenie Marvela pod autobus odbiera setki bardzo utalentowanych członków ekipy. Właśnie wtedy zaczynam się trochę niepokoić.” o to”.