9 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dział smartfonów HTC kołysze się dzięki skoncentrowanemu na metawersie Desire 22 Pro

Dział smartfonów HTC kołysze się dzięki skoncentrowanemu na metawersie Desire 22 Pro

Od lat nie wypuszczał konkurencyjnego flagowego urządzenia, ale dział smartfonów HTC jeszcze do tego nie doszedł. ogłoszone dzisiaj o HTC Desire 22 Pro, który jest kontynuacją zeszłorocznego HTC Desire 21 Pro i próbą wykorzystania przez wielką firmę tzw. metawersu. W Wielkiej Brytanii jest Wystawione na 399 £ Wysyłka nastąpi 1 sierpnia.

Istnieją dwa różne aspekty funkcji metaverse telefonu. Początkowo miał być „idealnym towarzyszem” niedawno zapowiedzianego HTC Vive Flow VR i używany do uzyskiwania dostępu różnorodnyHTC wkracza w metawers. Zestaw słuchawkowy został zaprojektowany do współpracy z dowolnym telefonem z systemem Android, więc nie jest do końca jasne, co ma do zaoferowania niedostępny nigdzie indziej Desire 22 Pro.

Jest tu również kilka miejsc pracy NFT, z Witryna HTC Tajwan Informujemy, że telefon zawiera cyfrowy portfel do zarządzania aktywami kryptograficznymi i jest wyposażony w bezpłatny NFT. Wydaje się to różnić w zależności od rynku, ponieważ nie ma podobnego języka w Materiały marketingowe na jego stronie w Wielkiej Brytanii.

Gdzie indziej specyfikacje Desire 22 Pro są dość średnie. Ma 6,6-calowy wyświetlacz 1080p z wysoką częstotliwością odświeżania 120 Hz, a wycięcie w lewym górnym rogu mieści 32-megapikselowy aparat do selfie. Z tyłu znajdują się trzy tylne aparaty, główny aparat 64 MP, ultraszeroki aparat 13 MP i czujnik głębokości 5 MP.

Wewnętrznie jest zasilany przez procesor Snapdragon 695, z 8 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci i baterią 4520 mAh. Obsługuje ładowanie bezprzewodowe i odwrotne ładowanie bezprzewodowe, działa na Androidzie 12, ma stopień ochrony IP67 w zakresie odporności na kurz i wodę. Desire 22 Pro jest dostępny w kolorze czarnym lub złotym.

To podejście bardzo przypomina poprzedni telefon HTC z technologią blockchain, wyjście 1która została wydana w 2018 roku, a następna w rozsądnej cenie 1S przemieszczenie Bieżącego roku. Ale wydaje się, że żaden telefon nie odwrócił losów smartfonów HTC. Podobno udział firmy w rynku spadł do Mniej niż pół procenta w 2018 rokuw tym samym roku Wiele swoich talentów w dziedzinie smartfonów sprzedała Google. Obecnie HTC sprzedaje zbyt mało smartfonów, aby można je było zarejestrować publicznie inteligentny telefon Rynek Dzielić tropiciele.

READ  Fałszywa poprawka kopania Ethereum dla procesorów graficznych Nvidia była w rzeczywistości złośliwym oprogramowaniem