24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Draymond Green z Golden State Warriors zamierza powrócić 14 marca przeciwko Washington Wizards

Draymond Green z Golden State Warriors zamierza powrócić 14 marca przeciwko Washington Wizards

Denver – Draymond zielony 14 marca ma na celu jego powrót po kontuzji dolnej części pleców, która trzymała go z boku od początku stycznia.

„W następny poniedziałek, 14, przeciwko czarownicom. To data, na którą celuję” – powiedział Green w swoim podcaście „The Draymond Green Show”. „Jestem bardzo podekscytowany. Minęło prawie dwa i pół miesiąca, prawie… Nie przegapiłem tak wiele w tym sezonie… To dla mnie coś innego. moi ludzie, żeby spróbować na tym statku.

Ostatni raz Green grał w pełną grę 5 stycznia. Mecz Warriors vs Cavaliers rozpoczął się 9 stycznia na cześć Klay ThompsonWrócił, ale wyszedł już po kilku sekundach z napiwkiem. Opuścił kolejne 25 meczów, a Golden State pod jego nieobecność poszedł 13-12. Do 14 dnia ominie 29 meczów.

W niedzielę Adrian Wojnarowski z ESPN poinformował, że Green może wrócić w ciągu najbliższych siedmiu do dziesięciu dni. Kilku członków Warriors powiedziało ESPN, że powrót Greena jest bliski, a trener Golden State Steve Kerr powiedział, że jest „optymistyczny”, że były obrońca roku wkrótce powróci.

„On radzi sobie naprawdę dobrze na odwyku” – powiedział Kerr przed meczem Golden State przeciwko Denver Nuggets w poniedziałek wieczorem. „Dostałem dzisiaj raport, że ma kolejną sesję rehabilitacyjną na korcie. Jest na boisku od około tygodnia, półtora tygodnia, dostaje dużo strzałów, kłóci się. Więc czuje się dużo lepiej i chodź .

Warriors będą gościć The Wizards 14 marca w Chase Center w San Francisco.

READ  Podczas dziwnej i dzikiej nocy na pustyni Maria Sakkari mierzy się z Coco Gauff