27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dr Oz konfrontuje się z McCormickiem i Barnettem

Sondaże zakończyły się we wtorek w prawyborach w Pensylwanii, które obejmują głośną i wysoce konkurencyjną walkę republikanów, w której partia kontrolująca Senat USA może odegrać decydującą rolę po wyborach uzupełniających.

Słynny lekarz i były gospodarz „The Dr. Os Show”. Mehmet Oz, emerytowany senator GOP. Zrobił falę, kiedy ogłosił, że będzie kandydował jako republikanin na wolne miejsce w Senacie przez Pat Domi. Ma pożądaną aprobatę byłego prezydenta Donalda Trumpa, podobnie jak jego kampania Mówi się, że ma koszt Obstawiasz ponad 12 milionów dolarów na samą reklamę.

Ale Oz, który prowadził kampanię po raz pierwszy Mieszkał w New Jersey Przez dwie dekady referendum szło łeb w łeb z dwoma innymi Republikanami: byłym prezesem funduszu hedgingowego Davem McCormickiem i prawicową komentatorką Kathy Bornett, która stała się popularna w ostatnich dniach prawyborów.

Mehmet Oz, wybitny lekarz i kandydat do Senatu Stanów Zjednoczonych w Pensylwanii, przemawia w ratuszu w Bel Blue w Pensylwanii w poniedziałek 16 maja 2022 r.

Rachel Wiśniewski | Bloomberg | Obrazy Getty

Zwycięzca prawyborów republikanów może walczyć z Johnem Fittermanem, gubernatorem stanu Pensylwania. Według NBC News, zarówno republikańskie, jak i demokratyczne prawybory w Senacie szybko oddały głosy tuż po godzinie 20:00. Fitterman przewodzi Demokratom, przewiduje NBC.

Senat Tommy’ego może okazać się jednym z najbardziej konkurencyjnych w wyborach powszechnych, ponieważ Demokraci próbują zachować kontrolę nad podziałem pokoju 50-50.

Gubernator porucznik John Fetterman, kandydat do Senatu Demokratów USA w Pensylwanii, zrobił sobie selfie z uczestnikami spotkania i imprezy gratulacyjnej 1 maja 2022 r. w Weatherbuilding Brewing Company w Easton w Pensylwanii.

Niedźwiedź Hannah | Reuters

W referendum Fetterman prowadzi ze swoimi czołowymi rywalami, Conorem Lambem ze Stanów Zjednoczonych i Malcolmem Kenyattą.

Jego starania w Senacie zmieniły się w weekend, gdy kampania Fittermana ogłosiła, że ​​kandydat doznał udaru mózgu i jest w szpitalu. Fitterman powiedział w oświadczeniu, że ma nadzieję w pełni wyzdrowieć, chociaż choroba nie opuściła go w ostatnich dniach życia.

READ  Gubernator porucznik Benjamin został aresztowany pod zarzutem finansowania kampanii

We wtorek po południu Demokraci prowadzili kampanię, że Federman zakończył udaną operację dopasowania rozrusznika serca do defibrylatora. Według jego kampanii będzie hospitalizowany po zabiegu, który trwał ponad dwie i pół godziny.

To rosnąca wiadomość. Sprawdź, czy są aktualizacje.