2 marca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Domniemany prywatny samolot Taylor Swift wylądował na lotnisku LAX – NBC Los Angeles

Domniemany prywatny samolot Taylor Swift wylądował na lotnisku LAX – NBC Los Angeles

Czy dotrzesz na czas? Wydaje się, że tak myślą nieustraszeni obserwatorzy lotów online.

W mediach społecznościowych fani Taylor Swift i dziennikarze lotnictwa sądzą, że rozpoznali prywatny odrzutowiec Swift, który nosi nazwę „Era futbolu”. Przyleciałem z lotniska Haneda w Tokio do LAX tuż po 15:30 czasu lokalnego.

Nie ujawniono jeszcze planów zabrania jej do Las Vegas, gdzie jej chłopak, gwiazda NFL Travis Kelce, zagra w niedzielę w Super Bowl.

Przedstawiciele Swift i VistaJet, jedynej na świecie prywatnej linii lotniczej o zasięgu globalnym, nie odpowiedzieli natychmiast na prośbę Associated Press o komentarz.

Tysiące fanów w Tokyo Dome wciąż dźwięczało w uszach najnowszej piosenki Swift w sobotni wieczór, kiedy piosenkarka pospieszyła do prywatnego samolotu na lotnisku Haneda, prawdopodobnie aby udać się na dokładnie sprawdzony lot do Kelsey.

„Wszyscy przeżyjemy niesamowitą przygodę” – powiedziała Swift publiczności wcześniej. Mówiła o muzyce, ale równie dobrze mogła opisać swój wyścig z czasem, w którym miała przekroczyć dziewięć stref czasowych i międzynarodową linię zmiany daty.

Z ostatnim ukłonem na koniec wyprzedanego występu, ubrana w niebieski strój z cekinami, przy krzyczącej publiczności, pulsujących światłach stroboskopowych i spadającym konfetti, Swift zniknęła pod sceną i rozpoczęła swoją podróż na drugi koniec świata.

Jej wyczekiwany wyjazd na mecz drużyny Kelce Kansas City Chiefs z San Francisco 49ers w Las Vegas od tygodni wzbudzał fantazje i spekulacje.

„Mam nadzieję, że uda jej się wrócić na czas. To bardzo romantyczne” – powiedziała Hitomi Takahashi, lat 29, pracownica biurowa, która kupiła z przyjaciółką pasujące T-shirty Taylor Swift i robiła zdjęcia przed Tokyo Dome.

Około godzinę po zakończeniu ceremonii dziennikarze AP znajdowali się w pobliżu strefy prywatnego odrzutowca Hanedy, kiedy podjechały minibusy i ktoś wszedł w okolicę bramy, gdzie widok zasłaniało cztery do pięciu osób z dużymi czarnymi parasolami.

READ  Inflacja w Wielkiej Brytanii spadła poniżej 10% po raz pierwszy od sierpnia

Gwiazda muzyki doszła do siebie po potknięciem na scenie podczas koncertu Eras Tour w Tokio 9 lutego.

Podczas ceremonii było mnóstwo dowodów na wyjątkowe zjawisko kulturowe, jakim jest związek pomiędzy Swiftem i Kelseyem, więź pomiędzy profesjonalną piłką nożną a ogromną mocą gwiazdy Swifta. Oprócz osób ubranych w sukienki z cekinami na cześć Swifta, nie zabrakło T-shirtów, czapek i innego sprzętu Chiefs firmy Kelce.

Niektórzy wydali w tym tygodniu tysiące dolarów, aby wziąć udział w koncertach gwiazdy popu.

„Romeo, zabierz mnie gdzieś, gdzie będziemy sami” – śpiewała Swift.

Nie znajdziesz tej niedzieli w Las Vegas, gdzie tłumy będą oglądać, nie mówiąc już o milionach na całym świecie.

Określenie, że globalna analiza podróży Swifta jest intensywna, to mało powiedziane.

Fani namierzyli jej samolot. Emisje dwutlenku węgla wynikające z globalnego ocieplenia podczas lotów na całym świecie spotkały się z krytyką. Urzędnicy zbadali jego zdolność do parkowania samolotu na lotniskach w Las Vegas.

Do akcji włączyli się nawet japońscy dyplomaci. Ambasada Japonii w Waszyngtonie zamieściła w mediach społecznościowych informację, że może w odpowiednim czasie wziąć udział w Super Bowl, a w swoim oświadczeniu zamieściła trzy tytuły piosenek Swifta – „Speak Now”, „Fearless” i „Red”.

„Jeśli opuszczasz Tokio wieczorem po koncercie, powinieneś wygodnie przybyć do Las Vegas przed rozpoczęciem Super Bowl” – czytamy w oświadczeniu.

Takahashi, fanka Tokyo Dome, zdawała sobie sprawę z krytyki, z jaką spotkała się Swift w związku z jej prywatnymi odrzutowcami, ale stwierdziła, że ​​piosenkarka została niesprawiedliwie wyróżniona.

„Wiele innych osób podróżuje w interesach, a ona przybyła tu ze względu na swoją pracę. Spotkała się z krytyką, ponieważ jest sławna i uprzywilejowana” – powiedziała Takahashi.

Syn Donny Kelce, Travis Kelce, być może zagra w Super Bowl, ale to nie znaczy, że otrzyma specjalne miejsca.

READ  Pierwszy tweet Jacka Dorseya rozpoczyna sprzedaż NFT za 48 milionów dolarów, otrzymuje ofertę 280

W tym tygodniu Swift podróżował po świecie.

Przed przyjazdem do Azji brała udział w ceremonii rozdania nagród Grammy w Los Angeles, zdobywając swoją 14. nagrodę Grammy i rekordową czwartą nagrodę za Album Roku za „Midnights”. Program obejrzało prawie 17 milionów widzów. Niespodziewanie ogłosiła także, że jej kolejny album będzie gotowy do wydania w kwietniu.

Potem cztery koncerty w Tokio, a teraz powrót do Stanów Zjednoczonych. Śledziłem Kelce przez większość sezonu Chiefs.

Oczekuje się, że Swift uda się jeszcze w tym tygodniu do Australii, aby kontynuować trasę koncertową.

„Ten tydzień to naprawdę najlepszy rodzaj chaosu” – napisała w środę na Instagramie.

___

Współpracująca pisarka prasowa Mari Yamaguchi przyczyniła się do powstania tego raportu.