30 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Diamondbacks przejmuje Paula Fry’a od Orioles

Diamondbacks przejmuje Paula Fry'a od Orioles

Orioles ogłosili, że handlują rozcieńczalnikiem Paweł Fry Do Diamondbacks dla niższej ligi po prawej Louis Osorio. Arizona natychmiast wybrała go do Triple-A Reno, a klub miał parę wolnych miejsc w 40-osobowym składzie po ich umieszczeniu. Cooper Hamill I Kyle Nelson Na liście rannych po południu.

Baltimore wyznaczył Fry’a, aby przydzielił mu zadanie w weekend. Było to dość szybkie spowolnienie po tym, jak Southpaw świetnie rozpoczął kampanię 2021, która wyglądała na to, że uczyni go chipem do wymiany terminów. Od początku sezonu 2021 aż do przerwy All-Star, Frey prowadził przeciwników rywali do żałosnego cięcia .210/.326/.218 w 33 rundach. Jego ERA 4.09 było dość przeciętne, ale trafił 31% przeciwników, jednocześnie zachęcając ponad połowę piłek w grze przeciwko niemu.

Niestety, od tego momentu występ Fry’a gwałtownie spadł. Po powrocie do All-Star Break, pochodzący z Michigan ma ERA 8.54 na zaledwie 26 1/3 klatek. Frye nadal trzymał piłkę na ziemi, ale jego wskaźnik trafień spadł poniżej średniej 22%, podczas gdy jego chód wzrósł do 19,7%. Kilka razy wybrał O’s Fry’a w tym okresie i ostatecznie przeszedł całkowicie po tym, jak pozwolił na dziewięć przejazdów na swoich 12 oponach w tym roku.

Możliwe, że przejęcie Snakes było spowodowane przegraną Nelsona z listą wirusów, ale ich rezygnacja z drugorzędnego ramienia ligi może pozornie wskazywać, że Fry może utrzymać listę 40 graczy. Osorio, 19 lat, podpisał kontrakt z D-Backs spoza Wenezueli. Ostatni sezon spędził w Dominikańskiej Letniej Lidze.

READ  Męska koszykówka Penn State, dodane transfery Camryn Winter i Andrew Funk