27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

David Berdu, niedowierzający kandydat republikanów, mówi Stacy Abrams: „Wróć tam, skąd przybyłeś”.

Trump poparł kandydata na gubernatora Republikanów Davida Bertou Rasowo naładowany, w ostatniej chwili podwoił cel nowym atakiem Stacy AbramsW wywiadzie w poniedziałek wieczorem kandydat Demokratów jest prawdopodobny.

Przemawiając do tłumu ostatniego dnia przed prawyborami republikanów, Perdue – który ankietowany pozostaje w tyle Republikański gubernator Brian Kemp rozgniewany odmową Trumpa pomocy w „naprawieniu” zwycięstwa Joe Bidena w stanie w 2020 rokuOtwierając nową linię ataku na Abramsa, powiedział publiczności: „Gruzja to najgorsze miejsce do życia w kraju. Hej, ona nie jest stąd. Niech wraca tam, skąd pochodzi. Nie lubi tu być.

„Jestem zmęczony słyszeniem, że kiedy kraj jest najgorszym stanem do życia, najlepszym stanem do prowadzenia interesów jest” – powiedział Abrams w odpowiedzi na zbiórkę pieniędzy w weekend. Wysłane przez Codzienny post Quinnet. Abrams, który później starał się wycofać swoje komentarze, dodał: „Kiedy pod względem zdrowia psychicznego zajmujesz 48. miejsce, jesteś numerem jeden pod względem śmiertelności matek. Kiedy masz 1 rok, kiedy jesteś w więzieniu, z rosnącymi i spadającymi płacami, nie masz pierwszego miejsca do życia.

Pojawiając się w programie Newsmax prowadzonym przez byłego sekretarza prasowego administracji Trumpa Seana Spicera w poniedziałek wieczorem, Berto nadal atakował Abramsa, który urodził się w Wisconsin, dorastał w Mississippi i uczęszczał do liceum i college’u w Georgii.

„Ona nie pochodziła stąd” – powiedział Berdu. „Wolałabym powiedzieć: 'Spójrz, jeśli ci się nie podoba, wróć tam, skąd pochodzisz’.

We wcześniejszych komentarzach na temat wyprawy poza Atlantę Bertou obwiniał również Abramsa. „Obrażanie własnej rasy” Poprzez komentarz, który wygłosił podczas swojej kampanii na gubernatora w 2018 roku. Omawiając miejsca pracy w sektorze energii odnawialnej, powiedział: „Ludzie w Gruzji nie muszą żyć w rolnictwie lub hotelarstwie”.

Ale Berdu sformułował swój argument w ten sposób:

„Kiedy mówi czarnym farmerom: »Nie musisz być na farmie«, mówi gościnność czarnym robotnikom, a kiedy mówi »Nie musisz być«, obraża własną rasę”.

READ  Przyszłość pierwszego bitcoina jest nieco wyższa w uruchomieniu handlu ETF NYSE

W poniedziałek wieczorem MSNBC, zapytany o komentarze Perdue, Abrams odmówił.

„Jeszcze nie słyszałem, jak wyrażali swoje plany na przyszłość Gruzji” – powiedział zwycięzca kandydatury tej partii, niezależnie od przynależności partyjnej.