22 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Data premiery: Kiedy premiera ostatnich odcinków?

Ozark Season 4, Part 2: Netflix Sets Release Date for Final 7 Episodes

Epicki szał zemsty Ruth Langmore rozpocznie się tej wiosny.

Netflix ogłosił w środę, że druga część OzarkCzwarty i ostatni sezon składający się z siedmiu odcinków zostanie wydany 29 kwietnia, prawie trzy miesiące po upuszczeniu pierwszej części na urządzenie do przesyłania strumieniowego. (Obejrzyj zwiastun ostatniej części odcinków powyżej).

Jak ujawnił niedawno showrunner Chris Mundy dla TVLine, część druga rozpocznie się tam, gdzie zakończył się koniec części pierwszej – z Ruth Julią Garner w Warpath po Brutalne morderstwo jej kuzyna Wyatt. PE podzielił się: „Odbieramy od razu”. „Oszukamy wszystkich, jeśli przejdziemy przez emocjonalne miejsce, w którym się znaleźliśmy [at the end of Episode 7]. „

Ostatnie odcinki przyniosą również rozwiązanie problemu szybkiego wraku samochodu rodziny Byrde, który został naruszony podczas premiery 4. sezonu. Jak wyjaśnił Mundy w styczniu, niejasność dotycząca dokładnego czasu wypadku była celowa.

„W naszym programie cały czas jest uczucie, że wszystko może się zdarzyć w każdej chwili i uwielbiam ten niepokój” – powiedział nam. „Czuliśmy się jak ludzie [watching the Season 4 premiere] Można to pomylić z ułamkiem sekundy, ale wtedy, gdy plik [action cuts immediately] Do Meksyku zdali sobie z tego sprawę [it was a flash-forward]. Ale nie chcieliśmy dla nich robić więcej obliczeń”.

READ  Gwiazda „Egzorcysty” Linda Blair mówi o The Masked Singer, jeśli kiedykolwiek doświadczyła paranormalnej aktywności