18 maja, 2024

Czas przestać udawać, że Patrioci są „dobrzy” po porażce Cowboys – NBC Sports Boston

Próbowałem. Naprawdę to zrobiłem. Myślę, że elementy są gotowe, aby Patriots byli dobrą drużyną piłkarską w 2023 roku.

Może nie najbardziej utalentowany. Ale zrównoważony. część. Naprawił. Przede wszystkim: dobre przygotowanie.

Z bardzo dobrą obroną, mądrym rozgrywającym i głównym trenerem, który stał się legendą, ponieważ jego zespół nie wypalił się, nie wydawało się to zbyt trudne.

Widziałem wystarczająco dużo. Jeśli chodzi jak kaczka i kwacze jak kaczka, to prawdopodobnie jest kaczką. Jeśli zespół w dalszym ciągu gra w sposób prowadzący do złych wyników, jest to zły zespół.

Racjonalizacja, że ​​„ich sytuacja byłaby lepsza, gdyby…” tego nie zmieni.

🔊 Patriots Talk: Patriots znajdują się na rozdrożu na poziomie organizacyjnym po porażce z Cowboys | Słuchaj i subskrybuj | Obejrzyj na YouTube

Od tego głupiego, zakończonego zwycięstwem 14-10 w Buffalo w 2021 roku, które całkowicie mnie wciągnęło, Patriots mają 10-16. Obejmuje to ich jedyny mecz w fazie play-off, porażkę 47-17 w Buffalo, gdy nie było tak wietrznie.

Od początku ubiegłego roku jest ich 9–12. W ostatnich 37 meczach czterokrotnie zdobyli więcej niż trzy punkty w ataku.

Kiedy pytasz? W zeszłym roku pięć niszczycieli czołgów przeciwko Cleveland. Po siedmiu dla Jets i Jags w 2021 r. I po czterech przeciwko Cowboys w październiku 2021 r.

W tym momencie 21 punktów ataku to ogromny bonus. Popełnianie błędów i nuda to nie sposób na dalsze życie, mój synu.

Po porażce z Bills w fazie play-off Belichick powiedział: „Wczorajszy mecz był najmniej konkurencyjnym meczem, jaki rozegraliśmy w zeszłym roku. Czy to na tym jesteśmy, czy to był zły wieczór? Zobaczymy, kiedy zaczniemy grać w przyszłym roku, tak sądzę. .”

Dakota Randall z NESN odważyła się zadać to samo pytanie Billowi Belichickowi w poniedziałek rano.

„No cóż, myślę, że dowiemy się tego w miarę postępów” – powiedział Belichick. „Więc to naprawdę o tym zadecyduje, a nie cokolwiek powiedziane lub nie powiedziane. Nasz występ będzie tym, czym jesteśmy”.

READ  Zespół Patriots ogłasza, że ​​12 czerwca 2024 r. Tom Brady zostanie wprowadzony do Galerii sław zespołu

Szczerze mówiąc, już mamy odpowiedź. Od tamtego wieczoru mają bilans 9-12. To nie jest dobre. to jest złe.

Jeszcze bardziej zagadkowa jest dla mnie całkowita transformacja zespołu z jednej z najmądrzejszych i najmniej podatnych na błędy drużyn NFL od dwudziestu lat w jedną z… hm… nie najmądrzejszą. I najlepiej przygotowany.

W ostatnie Święto Dziękczynienia Patriots zagrali z Minnesotą 6:4. To była świetna gra. Całościowo mocno. Patrioci przegrali 33-26.

Oto jak sytuacja wyglądała od początku meczów:

• vs. Buffalo: Przegraliśmy 17-7 do przerwy (przegraliśmy 24-10)
  • At Arizona: przegrywaliśmy 13-7 pod koniec drugiej kwarty (wygraliśmy 27-13)
  • W Las Vegas: przegrywaliśmy 17-3 do przerwy (przegrana 30-24)
  • vs. Cincinnati: Przegraliśmy 22:0 do przerwy (przegraliśmy 22:18)
  • vs. Miami: remis 7:7 w pierwszej połowie. Przewaga 14-7 na początku trzeciej kwarty (wygrana 23-21)*La Tua Tagovailoa dla delfinów
  • W Buffalo: Dozwolony TD rozpoczynający grę; Do przerwy remis 14:14 (przegrana 35:23)
  • vs. Filadelfia: Przegraliśmy 16:0 w pierwszej kwarcie (przegraliśmy 25:20)
  • vs. Miami: Przewaga 17:3 do przerwy (przegrana 24:17)
  • At Jets: prowadzenie 10-3 do przerwy (nigdy nie przegrywaliśmy, wygraliśmy 15-10)
  • W Dallas: przegrywaliśmy 28-3 do przerwy (przegrana 38-3)

To 10 meczów. Z wczesną niepełnosprawnością w dziewięciu. I bezpośrednie zwycięstwo w jednym meczu. Nawet przeciwko rezerwowym rozgrywającym Dolphins i Cardinals nadal pozostają w tyle. W ostatnich dziesięciu spotkaniach mają bilans 3-7.

Po powrocie nadal padał śnieg.

Jak te w Vegas. Jeśli nie w jednym z najbardziej żenujących spektakli ostatnich 50 lat, dojdzie do dogrywki.

Albo ten przeciwko Senseiowi. Tylko nie utknij na linii 5 jardów minutę wcześniej i nie ukradnij jednego.

Albo tegoroczne mecze Eagles and Dolphins, gdzie – jeśli zechcesz wystarczająco mocno przymrużyć oczy – zobaczysz, jak Patriots faktycznie pokonują dwie najlepsze drużyny w lidze. Byłem gotowy zmrużyć oczy.

Ta porażka z Dallas? To uderzyło mnie w głowę. Oczy otwarte.

Zanim Mac Jones rozpłynął się w kałuży galaretki z hełmem pośrodku, Patrioci mieli swoje wątpliwe wymagane decyzje i kary.

READ  Thompson: Mike Dunleavy po raz kolejny wciela się w rolę wielkiego wojownika z mnóstwem oczekiwań

Przegrywając 3:0 z trzecim i 1 na Cowboys 6, dotarli do pola końcowego, a następnie kopnęli bramkę z gry. Dallas jest lepszym zespołem. Może spróbuj przejąć inicjatywę na drodze? Przegrywasz 10-3 z 4. i 1. w Dallas 41 i próbujesz wywrzeć presję na Slima Jonesa, zamiast oddawać któregokolwiek ze swoich mocnych obrońców? Podobało mi się zaproszenie do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Nienawidziłem wezwania do zabawy.

Zajmowali czwarte i 1. miejsce po trzeciej i 15. grze, która zakończyła się niepowodzeniem. Zajęli trzecie i 15. miejsce z powodu falstartu Mike’a Onwenu.

Niedługo potem po falstartie Onwenu, po falstartie Onwenu, kiedy Jones został wyrzucony z tyłu, zajęli 2.-12. miejsce, a Cowboys ścigali się, aby podwyższyć na 18-3 (po konwersji za 2 punkty).

Potem Jones zaczął się rozwikłać.

Łagodna, przerażona twarz jest niekompletna w przypadku Raymonda Stevensona. Balon nad polem ukończony przez Kendricka Bourne’a. Kolejny balon nad polem (ten wolniejszy) zmienił się w typ 6. Dziwny rzut z boku w klatkę piersiową Jerona Kearse z Dallas na 3. i 8. miejscu. Czwarty i drugi lizak dla JoJo Smith-Schuster został wybrany bez problemu. W końcu wyleciał z niego granat trzeciego i szóstego stopnia, w ogólnym kierunku Devante Parker, cuchnący słowami „Zabierz mnie stąd…”.

W tym momencie Belichick właśnie to zrobił.

„Myślę, że nie ma sensu zostawiać go w meczu” – powiedział.

Belichick został zapytany, czy siedzenie na ławce rezerwowych służy występom. Powtarzał, że nie ma sensu zostawiać go w środku.

Tom E. Curran opisuje „najbardziej niepokojącą rzecz”, jaką zauważył u Maca Jonesa po przegranej drużyny z Cowboys, podczas której QB w drugiej połowie znalazł się na ławce rezerwowych z powodu jego słabego występu.

To jest rozróżnienie bez różnicy. Nie było sensu go zostawiać, bo w tym momencie był niechciany i czuł się coraz gorzej. Było jasne, że Jones – i Belichick – mieli dość. Celem pozostawienia go było zapewnienie mu powtórzeń, walki pokazowe, zejście na dół statku i znalezienie iskry, która zapali się, tak jak zrobił to zespół w 2014 roku, kiedy została wysadzona w powietrze w Kansas City w podobny sposób.

READ  College wyniki piłkarskie, terminarz, top 25 rankingi NCAA, dzisiejsze mecze: USC, Arkansas, Cincinnati w akcji

Ryzyko wyrządzenia Jonesowi krzywdy w ciągu ostatnich 20 minut było zarówno psychiczne i reputacyjne, jak i fizyczne.

Co teraz? Matt Judon będzie pauzował przez jakiś czas. Christian Gonzalez ma delikatne ramię, co oznacza, że ​​trzy górne zewnętrzne narożniki drużyny (Gonzalez, Jonathan Jones i Jack Jones) są w kiepskiej formie. Kontuzja kolana Cole’a Strange’a utrzymywała się przez cały sezon zasadniczy i w niedzielę pauzował.

Jak wszyscy przewidywaliśmy od marca, prawidłowe wykonanie tego zadania to katastrofa. Wypuszczenie Jacoby’ego Myersa i zastąpienie go Smithem-Schusterem to kolejny z nieudanych pomysłów Belichicka na „potrzymaj mi piwo”.

W zeszłym tygodniu rozdawali w szatni bluzy z napisem: „Nikt nie przyjdzie. Tylko my”.

Potem kopali tyłki między uszami i wydmuchali nosy z zamków błyskawicznych.

Dokąd zmierzasz po niedzielnym wyniku? To, co się wydarzyło, nie było aberracją. To była właściwie kulminacja wielu meczów przeciwko dobrym drużynom, w których wędrowali po boisku i byli popychani.

Frajerzy tacy jak ja. Myśleliśmy, że to aberracja.

Bo na takie rzeczy zapisaliśmy się od Belichick.

„Myślę, że gdy będziemy uderzać bardziej konsekwentnie, będziemy mogli wyeliminować ten jeden problem, jeden styl lub fundamentalną rzecz, która pojawia się w grze indywidualnej, a wyniki będą znacznie lepsze” – wyjaśnił w poniedziałek. „Ale nie wykonaliśmy w tym wystarczająco dobrej roboty i dopóki tam nie dotrzemy, z pewnością nadal będzie to problem”.

dopóki? To znaczy… Nie sądzę, żeby pociąg dojechał na stację.

pomimo! Jeśli na to spojrzysz… czy jest całkowicie wykluczone, że mogą pokonać Świętych, Najeźdźców, Dowódców, Coltów, Giants, Chargers, Steelers, Broncos i Jets?

To dziewięć lepszych drużyn, które tam siedzą… to 10 zwycięstw… tak tylko mówię.