20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Covid: Biden mówi, że „musimy zamknąć to na całym świecie”, aby przełamać podział Omigran – Live | Wiadomości amerykańskie

Decyzja Eastmana to nadzwyczajny nacisk kogoś, kto blisko współpracował z Trumpem, aby zmienić wynik wyborów w 2020 roku. Spotkał się z Trumpem i zmusił prawodawców stanowych do odrzucenia zwycięstwa Bidena w kilku stanach i wyznaczenia alternatywnych wyborców do Kolegium Elektorów, skutecznie zaprzeczając zwycięstwu Bidena.

Benz, były profesor prawa na Uniwersytecie Chapmana i konstytucyjnie zobowiązany do przewodniczenia certyfikatowi kolegium wyborczego z 6 stycznia, odmówił jednomyślnego liczenia się z niektórymi wyborcami Bidena i naciskał na nich, aby wysłali całe zgromadzenie do głosowania – lub też je opóźnili. długie. Wystarczająco, aby dać państwom możliwość zgłaszania nowych wyborców.

Eastman rozmawiał z Rudym Giulianim na wiecu Trumpa 6 stycznia.

Większość listów Burnhama wyraża praktyczne zastrzeżenia do struktury Komitetu 6 stycznia …

… Eastman, starszy kolega w Claremond Institute, będzie drugim znanym świadkiem komisji z 6 stycznia, który będzie kłócił się z piątą osobą, aby uniknąć pobłażania sobie. Drugi, Jeffrey Clark, były oficer Departamentu Sprawiedliwości, poinformował komisję o swojej decyzji 6 stycznia, tego samego dnia, w którym Burnham wysłał swój list. Po podjęciu w ostatniej chwili decyzji Clarka, panel planował w sobotę złożyć depozyt, aby formalnie potwierdzić prawa wynikające z jego Piątej Poprawki i umożliwić dyskusję, czy przyjmą ją jako formalne zaproszenie.

Eastman może napotkać podobne pytania.

READ  Stany Zjednoczone przeprowadzają naloty na obiekty magazynujące broń IRGC i grup wspieranych przez Iran we wschodniej Syrii.