24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Courteney Cox, lat 57, mówi o starzeniu się i uświadamia sobie, że „właściwie wyglądam naprawdę dziwnie z zastrzykami”

Courteney Cox, lat 57, mówi o starzeniu się i uświadamia sobie, że „właściwie wyglądam naprawdę dziwnie z zastrzykami”

Aktorka Courteney Cox, lat 57, opowiada o starzeniu się. (Zdjęcie: Steve Granitz/WireImage)

Courteney Cox Wygodne w jej skórze. W rzeczywistości przyjaciele Gwiazda nie może się doczekać ukończenia sześćdziesiątki.

„Czuję się młody. Mam wielu przyjaciół po trzydziestce i nawet o tym nie myślę” – powiedział Cox Niedziela razy.

Oczywiście nie oznacza to, że nietrudno uwierzyć, że za kilka lat skończy sześćdziesiątkę.

„O mój Boże, tak trudno to usłyszeć lub powiedzieć. Nie mogę w to uwierzyć” – powiedział Cox, który występuje w nowej komedii i horrorze. świecąca wartość. „Nie ma nic złego w tym, że mam 60 lat, nie mogę w to uwierzyć. Czas płynie tak szybko. Nie ma wątpliwości, że jestem bardziej uziemiony, wiele się w życiu nauczyłem – co lubię, co robić najbardziej i z czego odpuścić.”

Jedną z rzeczy, z których Cox zrezygnował, były zabiegi kosmetyczne, dzięki którym wyglądała „fałszywie”. W wywiadzie z 2017 r. z nowe pięknoCox wyjaśnił, dlaczego rozpuściła się jej plomby na twarzy i „nauczyła się obejmować” jej prawdziwą twarz. Teraz, jak mówi, bardziej pogodzi się ze starzeniem się.

„Był czas, kiedy mówiłeś „Och, zmieniam się”. Szukam osób starszych. I próbowałem go gonić [youthfulness] od lat” – powiedziała Niedziela razy. „I nie zdawałem sobie sprawy, że, och ***, naprawdę wyglądam naprawdę dziwnie, wstrzykując sobie i robiąc rzeczy, których nigdy bym teraz nie zrobił”.

Cox powiedziała, że ​​zdała sobie sprawę, że ludzie o niej mówią, i doprowadziło to do okresu, w którym uświadomiła sobie: „Muszę przestać. To po prostu szalone”.

Mimo to Cox powiedziała, że ​​cierpienie w średnim wieku jest trochę dziwne, co, jak powiedziała, jest nieco niewiarygodne, jeśli chodzi o to, jak szybko minął czas.

„Oczywiście mogę odnieść się do bycia w tym wieku, w którym myślisz:„ Och, wow, nie mogę uwierzyć, że tu jestem ”i [asking] Powiedziała: „Co cię uszczęśliwia. Całkowicie rozumiem rzeczy w średnim wieku”.

READ  Aktorka Anne Heck ranna w ognistym wypadku samochodowym w Mar Vista – NBC Los Angeles

Jedną z rzeczy, których Cox nie doświadczyła podczas dorastania, była presja mediów społecznościowych, które postrzegają ją jako zapracowaną matkę dla 17-letniej Coco, jej córki z byłym mężem Davidem Arquette. Doskonale zdaje sobie sprawę, że Coco ma setki tysięcy obserwujących na Instagramie, którzy obserwują każdy jej ruch. Nie jest to jednak jej ulubiony temat.

– Nie podoba mi się, że je ma – powiedział Cox. „To dla mnie dziwne uczucie. Do czego odnoszą się ludzie?”

Chcesz, aby wiadomości dotyczące stylu życia i dobrego samopoczucia trafiały do ​​Twojej skrzynki odbiorczej? Zapisz się tutaj na Biuletyn Yahoo Live.