22 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Colts vs. Patrioci, najważniejsze wydarzenia, aktualności, nieaktywne i aktualizacje na żywo

Colts vs.  Patrioci, najważniejsze wydarzenia, aktualności, nieaktywne i aktualizacje na żywo

Jesteśmy już za półmetkiem sezonu NFL i jedno z głównych pytań, jakie zadają sobie fani New England Patriots, brzmi: o ile gorzej będzie?

Pats to 2-7. Co tydzień wysyłają tam rozgrywającego Maca Jonesa (chociaż najwyraźniej nie jest to odpowiedź), ponieważ nie mają lepszych opcji. Wydaje się, że trener Golden Touch Bill Belichick odszedł dawno temu, a jego plany i decyzje dotyczące gry w dalszym ciągu przynoszą odwrotny skutek. Nowa Anglia nie borykała się z takimi problemami od ponad 20 lat.

Jest szansa, że ​​uda im się odwrócić losy meczu z Indianapolis Colts, ale Colts nie są takimi rywalami, jakich można się spodziewać. Choć pierwszym rozgrywającym musieli grać Gardner Minshew, ponieważ Anthony Richardson odpadł z pierwszej rundy sezonu z powodu kontuzji barku, stoczyli trochę walki. Minshew to zawodnik, który w zeszłym tygodniu przerwał passę trzech porażek z Carolina Panthers, dzięki czemu Colts mają w sezonie bilans 4-5.

Patriots nie są tak źli jak Panthers, ale są blisko. Czy skład NFL dobiegnie końca ostatnim meczem we Frankfurcie, czy Pats zaczną wypełzać z wykopanej przez siebie dziury? A może Colts drugi tydzień z rzędu ukarzą bardzo złą drużynę?

Obserwuj, jak Yahoo Sports dostarcza najnowsze wiadomości, wyniki i najważniejsze wydarzenia z zawodów rozgrywanych w 10. tygodniu pomiędzy drużynami Colts i Patriots.

READ  Najnowsze wiadomości na temat Kevina Duranta, Kyrie Irving