20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Chrześcijańska piosenkarka Mandisa, absolwentka „American Idol”, została znaleziona martwa w Nashville

Chrześcijańska piosenkarka Mandisa, absolwentka „American Idol”, została znaleziona martwa w Nashville

Chrześcijańska piosenkarka i absolwentka „American Idol” Mandisa została znaleziona martwa w czwartek w swoim domu w Nashville.

Ma 47 lat.

Przedstawiciel Mandisy, The Media Collective, wydał oświadczenie wczesnym rankiem w piątek:

„Możemy potwierdzić, że Mandisa została znaleziona martwa wczoraj w swoim domu. W tej chwili nie znamy przyczyny śmierci ani dalszych szczegółów. Prosimy o modlitwę za jej rodzinę i bliskie grono przyjaciół w tym niezwykle trudnym czasie. ”.

Urodzona w Citrus Heights w Kalifornii Mandisa Lynn Hundley studiowała na Uniwersytecie Fisk w Nashville i była członkinią prestiżowego chóru jubileuszowego Uniwersytetu Fisk. Według urzędników Fisk ukończył uniwersytet w 2000 roku, uzyskując tytuł licencjata w dziedzinie muzyki.

W 2005 roku Hundley wzięła udział w przesłuchaniu do „American Idol” w Chicago, gdzie znalazła się w finałowej dziewiątce.

Hundley wydała swój debiutancki album „True Beauty” w lipcu 2007 roku, debiutując na liście przebojów Top Christian Albums swoim pierwszym singlem „Only the World”.

Chrześcijański artysta zdobył nagrodę dla najlepszego współczesnego albumu chrześcijańskiego za „Overcomer” podczas 56. ceremonii rozdania nagród Grammy w 2014 roku.

David Pierce, dyrektor ds. mediów chrześcijańskiej stacji radiowej KLOVE, po usłyszeniu o śmierci piosenkarza zamieścił następujący cytat na platformach mediów społecznościowych tej stacji:

„Mantysa kochała Jezusa i korzystała z niezwykle ekspansywnej platformy, aby mówić o Nim na każdym kroku. Jej wdzięk był epicki, jej uśmiech błyszczał, jej głos był potężny, ale nie dorównywał wielkością jej serca. Mantysa walczyła i była bezbronna wystarczy, aby podzielić się tym z nami, a to jest nasza pomoc, aby porozmawiać o zmaganiach Mandisy. Jest teraz z Bogiem. Modlimy się, aby rodzina i przyjaciele Mandisy dołączyli do nas.

Zapowiedź książki Mantissa na rok 2022 napisała inna chrześcijańska piosenkarka Natalie Grant „Wyjście z ciemności: moja podróż przez cienie w poszukiwaniu Bożej radości”,” Powiedział o swoim przyjacielu na Instagramie:

READ  Dogecoin wyprzedza Cardano jako ósma co do wielkości kryptowaluta, przewiduje Charles Hoskinson - Cardano (ADA/USD), Dogecoin (DOGE/USD)

„Nie mogę znaleźć słów. Kiedy dowiedziałam się wczoraj, że umarłeś, błagałam Boga, żeby to nie była prawda. Pamiętam nasz wspólny debiut w Opry. Byliśmy bardzo podekscytowani. Ale bardzo żywo pamiętam naszą rozmowę. Zawsze byłeś tam, twój uśmiech był zaraźliwy.

Zaktualizujemy tę historię, gdy pojawią się szczegóły.