28 maja, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Christina Ricci dołącza do rodziny Addamsów w serwisie Netflix — ostateczny termin

Christina Ricci dołącza do rodziny Addamsów w serwisie Netflix — ostateczny termin

opróczTo jest wiadomość, na którą fani rodziny Addamsów mieli nadzieję od czasu nowego Netflix seria Środa Po raz pierwszy ogłoszono – Krystyna Ricciaktor najbardziej związany z tytułowym bohaterem, będzie główną częścią serialu aktorskiego Tima Burtona.

Ritchie, który wystąpił w Wednesday Adams w Barry Sonnenfeld w reżyserii lat 90 Rodzina Addamsów Funkcja przywilejówA jest zwykłym ciągiem w Środaw której w tytułowej roli występuje Gina Ortega, Deadline Knew.

Szczegóły dotyczące roli Ricci są przechowywane, aby chronić zaskoczenie fanów, ale mogę ujawnić, że gra ona nową postać, a nie starą wersję Śr.

Słyszałem, że Richie sprowadził naśladowcę Produkcja liści brzozy Thora. Richie gra nową postać, która jest podobna do tej, którą pierwotnie grał Birch i zastąpi go w serialu. Richie pracował cicho Środa Przez kilka tygodni serial wyprodukowany przez MGM ma być kręcony w Rumunii pod koniec miesiąca.

Nadchodząca komedia napisana przez Smallville Twórcy Al Gough i Miles Millar, wyreżyserowani przez Burtona, grają Ortegę w Wednesday Addams podczas jej lat spędzonych w Nevermore Academy. Opisuje się ją jako nadprzyrodzoną tajemnicę i tajemnicę.

Oprócz Ortegi, Richie występuje u boku Catherine Zeta-Jones jako matka Morticia Adams i Luisa Guzmana jako Gomez Adams.

Mega

Występ Ricciego jako środa w Rodzina Adamsów Filmy są tak uwielbiane przez fanów serii, że po ogłoszeniu serialu Netflix wystosowali petycję, wzywając aktorkę do obsadzenia w serialu.

Burton Producent wykonawczy Środa Z Geoffem i Millarem, którzy byli dwoma showrunnerami. Wśród producentów wykonawczych są także Kayla Albert, Steve Stark, Andrew Mittman za 1.21, Kevin Misrushi, Jonathan Glickman za Glickmania i Jill Berman.

Następny Ricci powróci w drugim sezonie przełomowego Showtime żółte kurtkiw którym gra główną rolę. Jej ostatnie osiągnięcia obejmują również Amazon Credits Z: Początek wszystkiegowyprodukowano przez Matrix: Zmartwychwstania. Reprezentowana jest przez ICM Partners i Untitled Entertainment.

READ  Ezra Miller, gwiazda „Flash” i „Fanastic Beasts”, aresztowany na Hawajach