24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Chociaż Patrioty wykonały tylko dwa podania, AFC wciąż wygrywało rachunki za przejęcie kontroli nad Wschodem | NFL

Damien Harris zdobył 64 gole w nieciekawej sytuacji w nocy, a Mac Jones próbował tylko trzy podania. Patrioci nowej Anglii Buffalo zajął swoje znajome miejsce w AFC, pokonując Bills 14-10. Trzy próby Jonesa były najniższymi w każdym meczu NFL od czasu, gdy rozgrywający Billsa Joe Ferguson wygrał 0-1 w 1974 roku.

Defensywny pomocnik Miles Bryant przypieczętował zwycięstwo w poniedziałek wieczorem, uderzając podaniem Josha Allena na Collina, aby zmierzyć się z czwartym i 14 miejscem Buffalo z wynikiem 1:55 przed 18. meczem w Nowej Anglii.

Patriots mocno opierało się na swoim polu gry, gdy rachunki wahały się od 229 do 99 jardów, a zimna, wietrzna i śnieżna noc odrzuciła silny atak Allena.

Nowa Anglia (9-4) wygrała swój siódmy mecz z rzędu, awansując 6-0 na wyjeździe w tym sezonie, a teraz ma na koncie dwa zwycięstwa (7-5) nad Bills w fazach AFC Eastern.

Harris szybko ukończył najlepszy w sezonie 111 jardów i otworzył wynik Scrimage w dziewiątym meczu Nowej Anglii. Harris, który stanął na trzecim i piątym miejscu, miał dziurę pośrodku, ale nie został dotknięty w drodze do strefy finałowej.

Gdy Patrioty zmierzyły się z wiatrem z prędkością 40 mil na godzinę, trener Phil Belichic wygrał na dwupunktowej zmianie, a Brandon Bolton uderzył w lewy pylon. Patrioci nigdy się nie zachwiali, a Nick Folk strzelił dwa gole z pola w powietrzu z 34 i 41 jardów.

The Bills kontynuowali swoje szanse, przegrywając czwartą z ostatnich siedmiu gier.

READ  Co najmniej 3 rosyjskie śmigłowce wojskowe eksplodowały podczas ukraińskiego ataku na lotnisko Gerson