23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Chiefs Patrick Mahomes dołączył do Travisa Kelce’a na scenie w Kelsey Jam

Chiefs Patrick Mahomes dołączył do Travisa Kelce’a na scenie w Kelsey Jam

W sobotni wieczór gwiazdy ponownie wystąpiły w Kansas City, gdy drugi „Kelce Jam” Jima Beama zapewnił jedzenie i dobrą zabawę. Organizowany przez Travisa Kelce’a i Medium Rare, festiwal nie zawiódł różnorodnością atrakcji i wyjątkowymi występami artystów Lil Wayne’a, 2 Chainz, Diplo i DJ Irie.

Kelce kontynuowała świętowanie Super Bowl, zwracając się do tłumu, aby uścisnąć dłoń, rozdając głodnym festiwalowiczom darmowe Wingstopy i pozując do zdjęć z Jimem Beamem. Festiwal zgromadził wielu członków drużyny Chiefs, w tym rozgrywającego Patricka Mahomesa, oraz ponad 20 000 fanów. Mahomes dołączył do Kelce na scenie podczas występu „All I Do Is Win” z 2 Chainz.

Kelce lubił 2 Chainz i Lil Wayne’s Wspólny występ Z przeboju „Duffle Bag Boy”, który wymienił jako jeden ze swoich ulubionych utworów. Fani Kansas City drugi rok z rzędu odczuwali mnóstwo emocji i radości z wydarzenia, ponieważ festiwal pozostaje popularną ostoją społeczności. Chiefs wracają do gry w poniedziałek w trzeciej fazie swojego pozasezonowego programu z kilkoma graczami, w tym Kelce i Mahomesem, z dużą motywacją do świętowania trzech torfów w Super Bowl i występu „Kelce Jam”.

READ  Wordle Today: Oto odpowiedź i podpowiedzi Wordle'a z 2 sierpnia