28 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Chicago Sky Phoenix pokonał Mercury’ego o pierwsze mistrzostwa WNBA

Obrońca punktów Courtney Wandersloud, która prowadziła ligę piąty rok z rzędu, w tym roku zanotowała średnio 9,7 asysty na mecz w fazie play-off. W pierwszym meczu półfinału sezonu regularnego dołączył do Hall of Fame Sheryl Sweeps jako jedyny gracz w historii WNBA, który potroił playoffy.

Inni narciarze przeszli długą drogę.

Żona Wanderers Loot, Sky Guard Allie Quickley, w przedniedzielnych play-offach zdobywała średnio 14 punktów na mecz, co jest drugim najwyższym wynikiem w drużynie. Kahleya Copper zdobyła najwięcej punktów ze średnią 18,6 punktu na mecz.

Niedzielny temat 2016 przyniósł znaczny wzrost w rankingu Copper, siódmym ogólnym egzaminie wstępnym, organizowanym przez Washington Mystics. Miedź trafiła do Chicago przed sezonem 2017. Tajemniczy. Miedź dopiero się zaczęła 12 gier Od 2017 do 2019 Wanderslot zniknie za Quickly i Tshields.

Odkąd przeszła na rolę startową, w 2020 roku miała przerwę, zamiast podwajać liczbę minut na mecz – z 14,8 w 2019 roku do 31,3 w 2020 roku – i z 6,7 do 14,9 na mecz. Miedź stała się gwiazdą na niebie i to jest różnica w tej serii mistrzostw.

Po tym, jak Copper zdobył 22 punkty w meczu 3, trener z Chicago James Wade powiedział: „Macie graczy, którzy pracują, ale gracze tacy jak Kah naprawdę pracują. Widzisz to we właściwy sposób”.

Rozczarowujący w tym sezonie Mercury, który ostatnio zdobył mistrzostwo w 2014 roku, zdobyli niebo o tytuł trzeciej franczyzy.

Feniks miał mocny sezon za liderką kariery WNBA Dianą Dauraci, jedną z najlepszych strzelców ligi, Britney Greiner i Skyler Dickens-Smith, która przez całe życie była nieustraszoną strzelanką.

Ale mimo że do tej pory utrzymali Feniksa przy życiu w wielu ważnych meczach, niedziela wciąż nie wystarczy, aby przedłużyć ich sezon o jeden mecz.

READ  Akcje nadal zyskują pomimo rosnącej inflacji