20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Byli doradcy Biden nalegają na strategię epidemiczną „nowej natury”

Teraz, gdy wariant Omigron wywołuje nowy, ogromny wzrost, napisali, Stany Zjednoczone muszą unikać wciągnięcia w „nieustanną sytuację kryzysową”. Pierwszym krokiem jest rozpoznanie, że koronawirus jest jednym z wielu wirusów układu oddechowego, które mogą się rozprzestrzeniać, oraz sformułowanie zasad leczenia ich wszystkich razem.

Zasugerowali, że administracja wyznaczyła cele i szczegółowe kryteria, aby lepiej przygotować się na nieuniknione epidemie, w tym nowe typy wirusa koronowego, w tym liczbę szpitali i zgonów spowodowanych przez wirusy układu oddechowego, w tym grypę i Govt-19, powinny wywołać łagodzenie skutków sytuacji kryzysowych i nie tylko. Zajęcia.

Nakłaniając kierownictwo do trzymania się długoterminowej perspektywy, panie. Autorzy wskazali na niektóre z dotychczasowych polityk i stanowisk Bidena – zwłaszcza w kwestii politycznej piorunochronu. Wezwali do poważniejszego wykorzystania zamówień na szczepionki, które spotkały się z silnym sprzeciwem republikanów, oraz cyfrowego systemu weryfikacji szczepionki – znanego jako paszport szczepionkowy – autorstwa pana. Komentarz.

„Nie do przyjęcia jest wiara w podrabiane papierowe karty w XXI wieku” – powiedział dr Rockefeller, dyrektor naczelny Instytutu Zapobiegania Epidemiologii Fundacji Rockefellera. Borio, napisany przez dr Emanuela i dr Ricka Pride.

Najbardziej niesamowitą rzeczą w artykułach jest to, że wszystkie są napisane. Kilku autorów powiedziało w wywiadach, że kierownictwo wydaje się być złapane w odmianach Delta i Omigron. Dr Pride, który asystował przy pisaniu dwóch tomów, przypomniał ostrzeżenie, które wydał podczas ostatniego spotkania Rady Doradczej 20 stycznia 2021 r.

„Ostatnią rzeczą, jaką powiedziałem, było to, że nasze szczepionki osłabną i ostatecznie zawiodą” – wspomina. Musimy być teraz gotowi na zmiany; Musimy wprowadzić plan ciągłej aktualizacji naszych szczepionek, diagnoz i naszej genetyki. Ponieważ pojawią się zmiany, nigdy nie powinniśmy być zaskoczeni i nigdy nie lekceważyć tego wirusa.

Pan. Biden ujawnił strategię na wypadek epidemii, kiedy objął urząd, a dr Emanuel powiedział, że administracja „wdrożyła ją bardzo dobrze do czerwca”, dopóki nie spowodowała nowego wzrostu liczby przypadków zmienności delta. Gdy wariant Omigran zaczął się rozprzestrzeniać w Stanach Zjednoczonych, prezydent przedstawił niedawno nową strategię zimową.

READ  Kaitlyn Clark przewyższa Stephena Curry'ego i ustanawia rekord NCAA pod względem zdobytych za trzy punkty w sezonie