16 maja, 2024

Bulls vs. Bucks – Podsumowanie meczu – 20 kwietnia 2022 r.

Milwaukee – Dimar Droson Chicago Bulls zmieniły swoją bolesną niedawną historię przeciwko Milwaukee Bucks i dały tej pierwszej rundzie nowy początek.

Gdy wszystkie drużyny zmierzają do Chicago, obrońca tytułu Bucks nagle doznał kontuzji.

Derroson zdobył najwyższe w karierze 41 punktów w play-offach, a Bulls pokonali Bucks 114-110 w drugim meczu w środę wieczorem. Nikola Vusevic Dodano 24 punkty i 13 zbiórek Zach Lawin Byki z szóstego miejsca zdobyły 20 punktów, pokonując trzecie w rankingu Bucks po raz drugi w ostatnich 19 spotkaniach.

„Nie ma znaczenia, co robisz w sezonie zasadniczym, to zupełnie nowy początek i nowy sposób myślenia” – powiedział Trojan. „Widać to u wszystkich facetów. W porządku, jeśli przegramy z nimi 20 razy. To dla nas szansa na rywalizację. Musimy to wykorzystać”.

Wielkim pytaniem jest teraz, jaką formę przyjmą dolary, gdy seria rozpocznie się w piątek.

Bobby Portis Opuścił mecz z otarciami prawego oka po pierwszej kwarcie Chris Middleton Wyszedł o 6:49, jego lewa noga była wysunięta, gdy próbował sadzić w spiralnym ruchu.

Trener Bucks Mike Budenholzer Po meczu Middletonowi powiedziano, że ma zwichnięcie więzadła śródmiąższowego i zostanie poddany rezonansowi magnetycznemu w czwartek.

„Zawsze będzie pozytywnie nastawiony i wie, jakim jesteśmy zespołem i jak bardzo jesteśmy elastyczni” – Bucks Card Urlop Jury Powiedział. „Chcemy, aby wrócił tak szybko, jak to możliwe i był zdrowy, aby mógł tu przyjść i pomóc nam wygrywać mecze”.

Budenholzer powiedział, że Portis „przez jakiś czas powinien być w porządku”.

Giannis Antidocounbo Prowadził Bucks z 33 punktami, 18 zbiórkami i 9 asystami. Antetokounmpo zwiększył swoją przewagę w karierze do 1715 Kareem Abdul-Jabbar (1692) więcej niż historia dolców.

Brooke Lopez Bucks miał 25 punktów. Middleton zdobył 18 biegów, a Holiday 15.

Derroson zdobył osiem punktów na początku trzeciej kwarty 13:0, dając Bullsowi prowadzenie 96-80 przy 9:47 przed końcem. Bulls wciąż mieli 15 punktów, zanim drużyna Milwaukee zebrała się w ostatnich 7 minutach.

READ  Senat USA w dużej mierze zatwierdza 40 miliardów dolarów pomocy dla Ukrainy po opóźnieniach

Lopez skonwertował grę za trzy punkty, aby zmniejszyć przewagę Chicago do 112-109 na 56 sekund przed końcem.

„Spodziewaliśmy się, że uciekną” – powiedział Vusevic. „Są drużyną mistrzowską nie bez powodu. Już tam byli, więc spodziewaliśmy się, że pobiegną.

Ale wtedy Alex Caruso A Vusevic odebrał ofensywne zbiórki w kolejnych trafieniach byków, a Trojan jechał 114-109 na 18,2 sekundy przed końcem.

Chicago odbiło się od porażki 93-86 w pierwszym meczu i nie pojawiło się do końca sezonu zasadniczego, zwłaszcza gdy Bulls zmierzyli się z lepszymi zespołami.

The Bulls przegrali 15 z 22 ostatnich meczów w sezonie zasadniczym. W sezonie zasadniczym Bulls pokonywali tylko 2-21 przeciwko czwórce w każdej konferencji.

– Granie w niektórych z tych najlepszych drużyn pod koniec tego roku mogło nam utrudnić i myślę, że pomogło nam to w rozwoju – powiedział trener Bulls. Billy Donovan Powiedział. Bardzo nam to pomogło. Pomogło nam nabrać nastroju do następnego meczu. Czasami, gdy graliśmy przeciwko dobrym zespołom w tym roku, kiedy zaczęło iść w nieco innym kierunku, myślę, że to nam nie wystarczało by ponownie skierować go w naszym kierunku.

Chicago zakończyło drugą kwartę 15-4 z przewagą 65-4 do przerwy.

Byki zwiększyły swoją przewagę do 18 na początku trzeciej kwarty, zanim Bucks ustawili się w niewielkim składzie składającym się z Antedogounbo, Middletona i Rezerwowych Gwardzistów. Grayson Allen, Pat Connaughton I Jovon Carter.

Milwaukee zmniejszył przewagę byków do 15-2 pod koniec trzeciej tercji. Ale Byki odpowiedziały 13 punktami z rzędu i wyprzedziły odbudowę toru.

„Mieliśmy dobrą passę, ale pomyślałem, że mogliśmy być lepsi w ostatniej minucie trzeciej kwarty, a potem wyszliśmy z czwartej kwarty, kolejny duży zamach”, powiedział Budenholzer. „Wykopaliśmy kilka dużych dziur”.

Porady

Byki: Po dołku sezonu wynoszącym 32,3% i 7-8 w zakresie 3 punktów przy porażce 93-86 w pierwszym meczu, Byki strzeliły 49,4% i wyszły poza krzywą Merkurego na 12 na 25. DeRozan, LaVine i Vucevic zdobyli 21 z 71 i 4 z 22 w sumie z 3-punktowego zakresu w grze 1. Byli 33 z 62 i 7 z 14 w sumie przy 3-punktowym wysiłku w grze 2. … Caruso. Pozostało 10 asyst i dziewięć punktów. … Patricka Williamsa Było 10 punktów i dziewięć zbiórek.

READ  Źródła – Dowódcy zatrudniają Cowboys DC Dana Quinna jako nowego trenera

Dolce: George Hill Przegapiłem trzeci mecz z rzędu z naciskiem na brzuch. Budenholzer powiedział przed drugim meczem, że skocznia nie była spodziewana w krótkim terminie i że zespół będzie monitorował postępy 35-letniego opiekuna wzgórza w ciągu następnych „kilku lub więcej dni”… Obrót Bucks 15 wzrośnie łączna liczba ich serii do 36.