15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Brooklyn przywraca Kyrie Irving na Nets Road Games

Brooklyn Nets przywraca Czarodziejkę Gwiazd Kyrie Irving Jako gracz w niepełnym wymiarze godzin w grach poza Nowym Jorkiem, źródła powiedziały Adrianowi Wozniackiemu z ESPN.

Pojawiające się okoliczności sezonu na Brooklynie – w tym kontuzje, utrata graczy z powodu protokołów bezpieczeństwa i zdrowia oraz nadmierne obciążenie minutowe ich supergwiazd – skłoniły zespół do tej akcji, podają źródła.

Jak dotąd Irving nie chciał spełnić zamówień z Nowego Jorku i zaszczepić się, aby grać u siebie, ale trwające zamieszanie w sezonie NBA skłoniło go do ponownego rozważenia decyzji o całkowitym odsunięciu go na bok, podają źródła.

Przepisy rządowe pozwalają Irvingowi trenować w domu, a Nets zgodzili się z Irvingiem, co pozwoli mu ponownie zacząć grać, podają źródła.

Irving będzie musiał mieć negatywny wynik testu przez pięć kolejnych dni, zanim ponownie dołączy do zespołu. Kiedy wróci, będzie codziennie testowany jako niezaszczepiony gracz.

Gra Nets Next Road, grudzień 23 w Portland, a następnie gra w Boże Narodzenie w Los Angeles Lakers i 27 grudnia w LA Clippers. Trzy kolejne gry domowe po tym rozszerzeniu.

Ogólnie rzecz biorąc, Brooklyn (21-8) ma 26 meczów więcej u siebie i 27 meczów na trasie. Jednak Irving nie może zagrać w trzech meczach drogowych, ponieważ ma dwie szczepionki przeciwko niemu i jedną przeciwko Toronto Raptors. Od stycznia zakazane zostaną transgraniczne podróże nieszczepionych żołnierzy.

Właściciel Nets Joe Chai, dyrektor generalny Sean Marks, trener Steve Nash i kluczowi zawodnicy w równym stopniu popierali ten pomysł – a źródła podają, że Irving chciał wrócić do gry w meczach poza miastem.

Przed sezonem pojawiły się obawy, jak Irving może wpłynąć na zgranie drużyny jako zawodnik na pół etatu, ale była nadzieja, że ​​pomoże Netsom zdobyć przewagę na własnym boisku w play-offach i złagodzić deprecjację Kevina Duranda. I czynniki, które doprowadziły do ​​przekonania, że ​​jego powrót do zespołu Jamesa Hortona był ostatecznie najlepszą lekcją, podają źródła.

READ  Fort Lauderdale: Poważna powódź w hrabstwie Broward w obliczu rekordowych opadów deszczu