15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Stawienie czoła upragnionemu szpicowi zmusza dopalacze NFL, ale w teście zatrzymuje się na chwilę

Celem nie jest testowanie tak dużo, jak to możliwe ”- powiedziała dr Christina Mack, wiceprezes ds. epidemiologii i dowodów klinicznych w Healthcare Data Science. IQVIA I wspólny doradca Ligi i Związku. „Celem jest opracowanie kompleksowego planu, aby zapewnić ludziom bezpieczeństwo i wykryć chorobę w strategiczny sposób”.

Burmistrz nie zgodził się z dyrektorem medycznym stowarzyszenia.

„Jeśli nie wiesz, co robi wirus, nie możesz ingerować w to, co wiesz o wirusie” – powiedział.

Dr Alan Siles, główny oficer medyczny NFL, powiedział w wywiadzie 30 listopada, że ​​nastąpił wzrost przypadków. Ten sezon należy zbadać i odpowiedzieć w kontekście obecnego krajobrazu.

NFL zbiera dane w czasie rzeczywistym z testów, śledzenia komunikacji i sekwencjonowania genetycznego, głównie wirusowe odciski palców, które umożliwiają naukowcom wykrywanie wariacji i mapowanie łańcuchów transmisji. Jak powiedział Sils, sekwencja genetyczna wskazuje, że w większości przypadków rozprzestrzenienie miało miejsce w społeczności zewnętrznej, a nie w grupie osób o wysokim poziomie szczepień.

READ  Trump zwrócił się do Sądu Apelacyjnego o zaprzestanie wydawania jego nagrań z Białego Domu przed piątkowym terminem.

„Nie uważamy, że Covid Zero jest możliwym do osiągnięcia celem”, powiedział, zwłaszcza gdy zamówienia w domu są ograniczone, ponieważ gracze i ich rodziny wchodzą w interakcję ze światem zewnętrznym bardziej niż w zeszłym sezonie. Sills powiedział, że obecne prace pozwalają uniknąć epidemii, poważnych chorób i problemów z sercem.

„Myślę, że nasza historia w tym roku pokazuje, że chociaż nadal mamy pozytywne testy, nie widzimy tego samego obciążenia chorobami, które widzieliśmy w 2020 roku” – powiedział.

Pozytywny test NFL wykazał, że zaszczepieni zawodnicy cierpieli na łagodne i krótkotrwałe choroby – około 20 procent z izolowanym testem 10 dni temu, podała liga. Osoby, które nie zostały zaszczepione, mogą wrócić, jeśli mają dwa negatywne testy w odstępach 24-godzinnych.