22 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Brokerzy Trumpa podpisują kontrakt na przeróbkę domeny w wyścigu Senatu NC

Walker, o którym od tygodni krążyły pogłoski, że rozważa start do domu, formalnie nie ogłosił swoich planów wycofania się z wyścigu w Senacie. Nominacje w Północnej Karolinie rozpoczynają się w poniedziałek w południe.

Pomimo aprobaty byłego prezydenta i milionów dolarów poparcia dla Klubu na rzecz Wzrostu Super PAC, Butt nie mógł pokonać byłego gubernatora Pata McGregora, który jest również republikańskim kandydatem do Senatu. Walker od miesięcy odpycha zarówno Butta, jak i McRae w sondażach i zbieraniu funduszy.

Nowa siedziba 7th District Congress, którą będzie prowadził Walker, jest podobna do dzielnicy, którą Walker reprezentował w latach 2015-2020. Butt obecnie reprezentuje ten obszar w Kongresie.

Zarówno Butt, jak i Walker prowadzą kampanię jako lojaliści Trumpa, co bardziej przemawia do umiarkowanych niż do Republikanów Macroe.

W ramach umowy wynegocjowanej podczas sobotniego spotkania – republikański kandydat na Kongresie Bo Hines, Rep. Madison Cowthorn (RNC) i prezes Club for Growth David McIntosh również byli obecni – Hines uzyska zgodę Trumpa na start w 4. wyborach. Okręg Kongresowy, Pomniejsze Bierzmowanie.

Do niedawna Hines prowadził kampanię jako kandydat w 7. Dzielnicy. Manewrowanie Trumpa wyciąga go z tego wyścigu do 4. dzielnicy, dając Walkerowi miejsce do biegania w 7. dzielnicy.

Główna rywalizacja między Hines i Walkerem mogła stać się chaotyczna, w wyniku czego Cowthorn i inni członkowie House Freedom Caucus faworyzowali Walkersa nad Walkerem, byłym przewodniczącym republikańskiej komisji rewizyjnej.

Rzecznik Heinza powiedział, że kampania nie skomentuje tej sprawy do poniedziałku.

Nowy Testament utożsamia walkę między kilkoma kluczami Konserwatyści w Północnej Karolinie – i rozstrzygnęli trwającą w stanie republikańską grę o krzesło muzyczne.

Walker, były pastor, który jest zagorzałym zwolennikiem głosowania ewangelicznych chrześcijan, został zaatakowany przez Butta za zaufanie do klubu finansującego rozwój. Zespół wydaje 10 milionów dolarów na wsparcie poprzeczki w wyścigu Super PAC.

READ  Cowboys and Dolphins zapewnili sobie miejsce w play-offach dzięki celnemu celowi z gry w ostatniej sekundzie

„Prezydent Trump zasługuje na wielkie uznanie za zjednoczenie konserwatystów z Karoliny Północnej i zaproponowanie drogi, która naprawdę przyniesie korzyści elektoratowi” – ​​powiedział McIntosh w niedzielnym oświadczeniu, zapytany o swój udział w spotkaniu Mar-e-Lago.

Rzecznicy Trumpa i Butta nie odpowiedzieli od razu na prośbę o komentarz.

Strony spotkania przedstawiły sprzeczne relacje o tym, kto był tym motorem. Niektórzy mówili, że to McIntosh, podczas gdy inni wskazywali na Cawthorna, który latał na ulotkach zatytułowanych „Congress’s Cowthorn’s Plan for North Carolina” – mapa pokazująca Walkera biegnącego w 7. dzielnicy i Hines 4. dzielnicy.

Kilka źródeł podało, że Macintosh odegrał kluczową rolę w konsolidacji planu, w tym, że dał Macintoshowi „doładowanie”, aby przekonać Hinesa do zmiany rasy i biegania w 4. dzielnicy, w której obecnie mieszka Hines. Walker przed Obecnie reprezentuje ponad dwie trzecie tego, co stałoby się 7. Dzielnicą.

Caudhorn po raz pierwszy zdobył swoje miejsce w 2020 roku jako 24-letni kandydat przeciwko kandydatowi wspieranemu przez Trumpa. Ale Wiosną Trumpa uzyskał „całkowitą aprobatę”, zapowiadając, że były prezydent poprze „to, co chce zrobić” w przyszłości.

Rzecznik kampanii McCormacka Walker odrzucił pogląd, że Butt skorzysta na opuszczeniu wyścigu w Senacie.

„Nasze badania opinii publicznej pokazują, że duża obecność gubernatora McCrory’ego rozszerza się w tym kontekście” – powiedział Jordan Shaw, doradca McCrory’ego ds. kampanii. „Ponieważ zwolennicy Walkera chcą kogoś, kto nie jest kupiony, opłacony ani w pełni własnością i nie jest zarządzany przez DC Special Interest Group.

Makro Notatka do głosowania wewnętrznego MacRae zdobył 15 punktów w pierwszym wyścigu trójstronnym od października. Shaw powiedział, że sondaż wykazał, że jego przewaga wzrosła o kolejny punkt w meczu twarzą w twarz z Buttem.

Tymczasem w sondażu przeprowadzonym przez Club for Growth w zeszłym miesiącu McCory był Jeszcze tylko trzy punkty.

READ  Apple, które początkowo sprzeciwiało się przepisom UE, wyjaśni teraz Państwu kwestię USB-C dla iPhone'a