24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Biden kontynuuje kampanię 2024, a zwycięstwo Demokratów jest niepewne

Biden kontynuuje kampanię 2024, a zwycięstwo Demokratów jest niepewne

Zdaniem ekspertów prezydent Biden powinien wykorzystać odbywający się w tym tygodniu szczyt NATO w Waszyngtonie do przedstawienia swojej tezy, że ma kwalifikacje do kandydowania swojej partii.

„Ten tydzień jest ważny dla prezydenta Bidena nie tylko ze względu na jego duże zainteresowanie tym, co powie podczas wydarzeń prasowych, ale także dlatego, że ten szczyt stanowi wyraźny przykład przywrócenia amerykańskiego światowego przywództwa w celu wsparcia bezpieczeństwa naszego narodu” – powiedział Joel Rubin. , były urzędnik Departamentu Stanu za administracji Obamy, powiedział Fox News Digital.

„Długoterminowe dwustronne inwestycje w NATO procentują i podczas tego szczytu prezydent będzie miał okazję przypomnieć narodowi amerykańskiemu, dlaczego podejście do budowania sojuszy obronnych z partnerami globalnymi poprawia zarówno bezpieczeństwo Ameryki za granicą, jak i naszą gospodarkę. Tutaj, w domu .”

Biden spotyka się z rosnącym sprzeciwem wobec swojej kampanii na rzecz reelekcji, domniemanego kandydata Partii Republikańskiej, od czasu debaty z byłym prezydentem Trumpem, którą wielu postrzegało jako katastrofę ze względu na przedstawianie prezydenta w gorszym świetle, niż wielu się spodziewało. Trump powiedział w pewnym momencie: „Nie wiem, co miał na myśli na końcu tego zdania”, a Biden najwyraźniej wycofał się z jednej ze swoich odpowiedzi.

Wynikająca z tego zmniejszona reakcja była niepokojąca. Przyjazne Bidenowi media, w tym główne grupy redakcyjne gazet, zaczęły publikować artykuły wzywające prezydenta do przekazania swojej kampanii innemu kandydatowi. Krążą pogłoski, że Demokraci w Izbie Reprezentantów i Senacie wystosują pisma do prezydenta, prosząc go o ponowne rozważenie swojego nalegania na kandydowanie na drugą kadencję.

Wszystkie te dochodzenia będą w dalszym ciągu nasilane podczas odbywającego się w tym tygodniu szczytu NATO, któremu Biden przewodniczy w stolicy kraju, i według wielu członków Kongresu powinny one zostać wykorzystane do pokazania narodowi amerykańskiemu, że nadal może wykonać swoje zadanie.

READ  Prokurator Generalny Garland odnosi się do specjalnego doradcy

Przedstawiciel. Mike Lawler ze stanu Nowy Jork powiedział Fox News Digital, że Biden jest „w oczach świata”, aby „pokazać Amerykanom, że potrafi służyć do końca tej kadencji, nie mówiąc już o przyszłości”. Spójrz na szczyt NATO.

„Na prezydenta Bidena spoczywa obowiązek wykazania, że ​​jest zdolny i podoła temu zadaniu” – powiedział Lawler. „To, co widzieliśmy w ostatnich tygodniach, nie wystarczy”.

Rzeczniczka senatora Johna Fettermana z Pensylwanii nawiązała do niedawnych wypowiedzi senatora na temat Bidena i jego zdolności do sprawowania urzędu, w których Fetterman wzywał członków partii do rzekomego opuszczenia Bidena po jego kiepskiej debacie. Występując w tym miesiącu w Fox News, nazwał tę reakcję „najgłupszą rzeczą, jaką kiedykolwiek słyszałem”.

„To znaczy, jeśli chcesz głosować na Demokratę lub być Demokratą, jeśli chcesz uciec od Joe Bidena, uciekasz od Trumpa i pomagasz Trumpowi” – ​​Fetterman powiedział gospodarzowi Fox News Shannon Bream . , wskazując na swoją własną trudną debatę, która poprzedziła historyczne zwycięstwo, jako dowód na to, że ożywienie gospodarcze jest możliwe.

Peter Aitken z Fox News Digital przyczynił się do tej aktualizacji.