15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ben Simmons z firmy Nets radzi sobie z bólem pleców, wzmacnia obszar potrzebny, raporty

Ben Simmons z firmy Nets radzi sobie z bólem pleców, wzmacnia obszar potrzebny, raporty

Pojawiła się nowa przeszkoda Ben SimmonsPowrót do gry akcji Sieci Brooklyńskie. Oprócz pracy nad przezwyciężeniem problemów ze zdrowiem psychicznym, które nie pozwoliły mu zagrać w jedną grę w tym sezonie, Simmons ma również do czynienia z pewnym bólem pleców w procesie odmładzania, zgodnie z Shams Al Shaaraniya sportowiec. Potrzebne byłoby dalsze wzmocnienie obszaru, zanim Simmons zdołałby go powalić na ziemię.

Nadal nie ma ustalonego harmonogramu, w którym Simmons zadebiutuje w Nets, ale dobrą wiadomością dla Brooklynu jest to, że kwestia powrotu Simmonsa nie wydaje się szczególnie poważna, a Steve Nash kategoryzuje to jako „klucz” i nazywa to produktem ubocznym fakt, że Simmons nie grał od zeszłego sezonu.

„To nie jest jak kontuzja. Po prostu gra trochę zwiotczałymi plecami… ale to nie jest rzecz długoterminowa”. Nash powiedział. „Nie grał w żaden mecz od lipca. Czerwiec? Myślę więc, że to tylko część jego procesu powrotu do gry. A kiedy grasz, masz skłonność do pewnych rzeczy, takich jak bolesność lub napięcie mięśni . Ma trochę ucisku w plecach”.

Oprócz Simmonsów Sieci były również bez Kevin Durant Z powodu zwichnięcia MCL, ale wydaje się, że wróciło w rogu. Razem z Durantem i Keri IrvingSimmons spodziewa się, że będzie kluczowym czynnikiem w jakimkolwiek sukcesie Netsów do końca sezonu, więc im szybciej opuści boisko, aby zapoznać się z nowymi kolegami z drużyny, tym lepiej dla Brooklynu.

READ  Wyniki meczu Errola Spence Jr z Jordenisem Ogasem, podkreśla: „The Truth” łączy tytuły z TKO dziesiątej rundy