20 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Awaria Internetu Comcast Xfinity dotyka klientów w Stanach Zjednoczonych

Klienci Comcast w różnych częściach Stanów Zjednoczonych, w tym w New Jersey, Pensylwanii i Illinois, we wtorek ogłosili awarię ich usługi internetowej Xfinity. Downtector Outage Tracking Service odnotował ponad 52 000 raportów o awariach ET o godzinie 9 rano, a wielu z nich narzeka na „całkowite wyłączenie usługi”.

W odpowiedzi na tweeta we wtorek rano, zweryfikowane konto firmy Xfinity Support na Twitterze Zgoda „Powszechne zakłócenia w usługach XFINITY spowodowane nieprzewidzianymi okolicznościami” – napisano. Odpowiedz na inny tweet, Konto Powiedział: „Obecnie mamy problemy z łącznością w całym kraju, a nasz zespół sieciowy ciężko pracuje nad rozwiązaniem”.

Niektórzy użytkownicy zgłaszali problemy z połączeniem ze stroną centrum stanu Xfinity, która pokazuje, gdzie mogą wystąpić problemy.

O godzinie 11:00 ET przeczytał tweeta z konta Xfinity, że „niektórzy klienci doświadczają okresowych przerw w świadczeniu usług w wyniku problemów z siecią”. „Nasze zespoły aktywnie pracują nad przywróceniem klientów, których dotyczy problem, z powrotem online. Kontynuujemy dochodzenie. Przepraszamy ofiary”.

W południe firma potwierdziła CNN Business, że poprzedni problem z siecią spowodował „sporadyczne przerwy w świadczeniu usług” dla niektórych klientów. „Rozwiązaliśmy problem i usługa jest teraz przywracana klientom, których dotyczy problem, ponieważ stale badamy pierwotną przyczynę” – powiedział rzecznik Comcast.

Gwałt zgłoszeń awarii trwał godzinę przed ustąpieniem. Około 9:30 czasu wschodniego liczba zgłoszeń dotyczących Downdetectora spadła do ponad 20 000, a niektórzy użytkownicy Twittera poinformowali, że ich witryna została zresetowana lub że mogą przynajmniej uzyskać dostęp do strony wsparcia Xfinity. Oczekiwano, że ich służba zostanie wznowiona. O godzinie 11:00 czasu wschodniego było tylko około 3000 zgłoszeń awarii Downtectora.

READ  Republikanie w Izbie Reprezentantów publikują artykuły impeachmentu wobec Mayorki pod presją usunięcia go z granicy