28 maja, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Arknights: Endfield zapowiedziane na PC, iOS i Android

Arknights: Endfield zapowiedziane na PC, iOS i Android

Hipergrób ogłosić Arnit: Endfield3D, w czasie rzeczywistym RPG Ze strategicznymi elementami osadzonymi w świecie słynnego RPG typu tower defense producenta Arknights. Nie ogłoszono daty premiery.

Oto przegląd gry za pośrednictwem Hypergrypha:

Pole końcowe Odziedzicz światopogląd Arknights. Ma jednak swoje odrębne historie i postacie. opowieść Pole końcowe Rozpoczyna się ponownie na planecie zwanej Talos-II, niebezpiecznym miejscu pełnym katastrof i niebezpieczeństw. Ogromna dzicz i niezamieszkane ziemie rozciągające się daleko poza kolonie o zasięgu nadającym się do zamieszkania nie zostały jeszcze zbadane. W związku z tym gracze będą odkrywać ten nieokiełznany świat z operatorami Endfield Industries, aby odkryć tajemnicę ukrytą w opuszczonych ruinach.

Pole końcowe Zawiera zupełnie nową mechanikę rozgrywki i zawartość. Pole końcowe Pozwala graczom kontrolować drużynę podczas eksploracji Talos-II, wykonywania zadań, odblokowywania nowych rozdziałów historii i podejmowania wciągających wyzwań. Zespół gracza będzie również spotykał różne frakcje i wrogów w miarę płynnego rozwoju fabuły. Spotkania te zapewnią epickie doświadczenie walki w czasie rzeczywistym z różnymi taktykami.

Arnit: Endfield Obecnie na wczesnych etapach rozwoju niewiele treści zostało sfinalizowanych. Zespół wciąż bada różne opcje w projektach koncepcyjnych, grafice i rozgrywce.

Obejrzyj zwiastun reklamowy poniżej. Zobacz pierwsze zdjęcia w galerii. Odwiedź oficjalną stronę internetową tutaj.

CG . zwiastun

Einglijski

język japoński

koreański

tradycyjne chińskie

zwiastun rozgrywki

Einglijski

język japoński

koreański

tradycyjne chińskie

READ  Hurra! Universal Studios Hollywood dostanie własne uniwersum Super Nintendo