23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Antonio Brown Field of Field, gdy Buchanan wygrał odrzutowiec

Biały odbiornik Tampa Bay Buccaneers Antonio Brown dziwnie i nagle opuścił drużynę i udał się do szatni ze swoją drużyną, która przegrała z Jets w niedzielne popołudnie.

W trzeciej kwarcie w East Rutherford w stanie New Jersey Brown odpiął kask, koszulkę i szelki, następnie podkoszulek, po czym cicho gestykulował, wbiegając do szatni drużyny gości przez ostatnią strefę.

Brown, który w niedzielę złapał trzy chwyty na 26 jardów, zareagował na trenowanie przez Bruce’a Ariana na ławce w meczu. Po jego odejściu Buchananers wrócili i wygrali 28-24.

Podczas wideokonferencji z dziennikarzami po meczu Arianowie powiedzieli, że zespół wypuści Browna.

„On nie jest już książką” – powiedział Arian. „Wtedy to po prostu dotarło do nas. Idź tam i porozmawiaj o chłopakach, którzy wygrali mecz.

Rozgrywający Tom Brady zatrudnił Browna do Tampa Bay, nazywając erupcję „trudną sytuacją”.

„Mam nadzieję, że wszyscy zrobią, co w ich mocy, aby pomóc mu w sposób, w jaki naprawdę potrzebuje” – powiedział Brady. „Wszyscy go kochamy. Bardzo nam na nim zależy. Chcemy zobaczyć, czy jest najlepszy, niestety nie będzie tego w naszym zespole.

Ten odcinek jest ostatnim z serii naruszeń i incydentów w 12-letniej karierze Browna w NFL. Wrócił do gry w zeszłym tygodniu po zawieszeniu na trzy mecze w wyniku śledztwa NFL. Zespół otrzymał fałszywą kartę szczepień Govt-19. Po zdobyciu 10 podań na 101 jardów przeciwko Carolina Panthers w zeszłym tygodniu, Brown odmówił odważnej odpowiedzi na pytanie reportera dotyczące jego zawieszenia: „Nie chcę o tym rozmawiać. Wszyscy gracie. Chodzi o piłkę nożną.

Buchanan podpisał kontrakt z Brownem w październiku 2020 roku i zacznie grać w przyszłym miesiącu. Zawieszenie na osiem meczów Został oskarżony przez NFL za udział w sporze z pracownikiem firmy przeprowadzkowej, za co nie przyznał się do winy do kradzieży i popełnienia zarzutów o pobranie baterii i został zdyskwalifikowany na dwa lata. Został również skazany za wysyłanie wiadomości tekstowych z pogróżkami do kobiety, którą oskarżył o wykorzystywanie jej seksualnie.

READ  Urzędnicy ds. zdrowia twierdzą, że w Stanach Zjednoczonych zgłoszono pięć przypadków malarii

Chociaż opuścił Pittsburgh Steelers w zamieszaniu w 2019 roku, po miesiącach publicznej krytyki Browna rozgrywającego Bena Rothlisbergera, Oakland Raiders podpisali kontrakt z odbiornikiem w tym samym roku. Jego pobyt w Auckland był naznaczony niezwykłymi okolicznościami, w tym nieobecnością na obozie treningowym z powodu kontuzji lodowej. Został zwolniony z grania w jakąkolwiek grę po kłótni z dyrektorem generalnym Riders Mike’em Mayo.

New England Patriots podpisało kontrakt z Brownem kilka dni później, ponieważ Brady, w ostatnim sezonie rozgrywającego z drużyną, nalegał w jego imieniu. Trzy dni po tym, jak Brown został dodany, został oskarżony o napaść na tle seksualnym, który został później rozstrzygnięty. Brown grał w meczu sezonu regularnego dla Patriotów, zanim Sports Illustrated poinformował o wysyłaniu wiadomości tekstowych z pogróżkami do innej kobiety, która oskarżyła go o wykorzystywanie seksualne. Patriots wypuścili go 20 września 2019 r., a NFL nałożyło zawieszenie na osiem gier podczas jego wolnej agencji.

Po zakończeniu zawieszenia Tampa Bay podpisał kontrakt z Brownem w 2020 roku. Arianowie powiedzieli wtedy, że Brown miałby niewielką tolerancję. „Nie mamy nic wspólnego z tą umową” – powiedział Arian na konferencji prasowej w październiku. „Raz schrzanił, odszedł. Nie sądzę, że zagra, bo chce grać.

Ale nawet po tym, jak odbiorca został zawieszony w związku z oszustwem szczepionkowym, Arianowie wyrazili poparcie dla Browna.

Brown został wybrany do siedmiu Pro Bowls, aw dwóch sezonach z Buccaneers zanotował 1002 jardy i osiem przyłożeń, a także jedno podczas zwycięstwa Super Bowl nad Kansas City w zeszłym sezonie.