19 maja, 2024

Rangers vs Orioles – podsumowanie gry – 5 lipca 2022 r.

Baltimore – – Cedric Mullins Podwojona w zwycięskiej grze w 10. inningu, Baltimore Orioles pokonała Texas Rangers we wtorek 10-9 w dzikiej grze, która obejmowała wiele powrotów i home runów.

Mullins uderzył w dwie wkładki W przerwie Matt Mor (3-2) przynieść do domu Ryan McKennaktóry rozpoczął połowę w drugiej bazie.

Radość Kreibel (4-3) zdołał wyrwać się z pełnego reguł gry na czele dziesiątego rankingu Orioles, który wygrał trzy z rzędu po czterech poślizgach.

To było szczególnie zabawne, nawet jeśli nie mogli potrząsnąć Rangersami aż do finałowego meczu. Zostań Wilgi Pierwsza drużyna w historii ekstraklasy Aby umożliwić Homerowi zremisowanie meczu lub przejście do przodu w rundach siódmej, ósmej i dziewiątej, wciąż wygrywając mecz, zgodnie ze statystykami.

„Wspaniale jest być w walce przez całą noc i być z przodu” – powiedział Mullins. „Mieliśmy wiele okazji, aby skończyć to wcześniej, ale wspaniale, że nasi pracownicy wiedzą, że mają facetów, na których mogą liczyć, jeśli nie wyglądają na silnych”.

Texas spadł 4-0 w drugiej połowie, 7-4 w ósmym i 8-7 w dziewiątym przed rajdem. Aby nie być gorszym, Baltimore wycofał się z deficytu 9-8 w dziewiątym momencie chropowaty zapach dwa trafienia, Pojedyncze ujęcie na prawo od środka wyłączanie Joe Barlow.

Mitch GarverA Nataniel Lowe A Cory Segar rozwiązał z Rangersami, którzy kontynuowali w 11 kolejnych meczach i zremisowali najdłuższy okres w sezonie.

„Walczyliśmy. Na końcu mieliśmy kilka wielkich hitów” – powiedział menedżer Chris Woodward.

Ale zła panika ze strony wycieńczonego zespołu ratunkowego była zbyt trudna do przezwyciężenia.

„Byliśmy bardzo chudzi na parkingu. Niektórzy z tych facetów, od których chcieliśmy uciec, przyszli, wysiedli i dali jej wszystko, co mieli” – powiedział Woodward. „Stadiony, z których zrezygnowaliśmy, miały świetne wyniki”.

Po tym, jak Lowe osiągnął dystans trzech rund, aby doprowadzić Rangers do remisu 7-7 na ósme miejsce, McKenna otworzył dolną połowę swoim pierwszym domowym biegiem w sezonie, Jan Król. McKenna wyrzucił rękę w powietrze po tym, jak piłka wylądowała w pierwszym rzędzie siedzeń za lewą ścianą boiska, która została odwrócona i podniesiona przed sezonem.

READ  Opóźniona ostrożność zmienia losy wielu kierowców

Ale funkcja trwała tylko przez krótki czas. Felix Bautista rzucił singla, zanim Seeger wkroczył, aby dać Rangersom pierwsze prowadzenie.

Baltimore objął prowadzenie 4-0 w drugiej połowie przeciwko prawej ręce Spencera Howarda. po, po Jorge Mateo Mullins podwoił się w dwóch i Drzewo Mancini Podwójne w lewym rogu.

Powołany z Triple-A Round Rock, aby rozpocząć swoją drugą karierę, Howard zrezygnował z czterech przejazdów i sześciu uderzeń w ciągu czterech rund.

– Dobrze sobie radził – powiedział Woodward. „Oczywiście, że druga tura uszła mu na sucho”.

Po tym, jak Texas utrzymał zasady w piątym meczu przeciwko starterowi Austin VothA Keegan Akin Porzuć zwłoki Josh Smith. Marcus Simin Następnie odbił się raz z trzeciej bazy, a Seager w pojedynkę ustawił się od RBI do centrum.

Garver z siódmego jechał z Homer z Akin zrobić 4-wszystko. Został siódmym graczem Rangers w drużynie, który osiągnął dwucyfrowe wyniki w home runie.

świetne prognozy

Rangers (37-42) nie osiągnęli 0,500 od końca maja i są pewni, że w połowie 81 meczów mają przegrany rekord. Wyróżniają się dwie statystyki: Texas to 13-37 punktów, gdy strzeli pięć lub mniej gier i 4-16 w jednej grze. „Chłopaki grają twardo. Walczą, grindują”, powiedział Woodward. „W tej szatni są naprawdę sfrustrowani”.

pokój powozowy

Wilgi: OF Austin Hayes Nie był w składzie, ponieważ jego prawy nadgarstek nadal był obolały po uderzeniu w boisko w poniedziałek. … 1 rok Ryan Mountcastle Według reżysera Brandona Hyde’a nie zaczęło się to z powodu „problemu z zatokami”. Hyde powiedział… że RHP Kyle Pradesh (Scapulitis) weźmie udział w grze symulacyjnej „w ciągu najbliższych kilku dni”.

Następna

Strażnicy: RHP Glen Otto (4-4, 17:63) Ostatnia seria zaczyna się w środę wieczorem. Jest 0-2 z godziną 17.00 w dwóch rundach, odkąd został usunięty z listy COVID-19.

READ  Rankingi Fantasy Football – Tydzień 8: Sleepers, Starts and Sis – Michael Carter, Paris Campbell i nie tylko

Wilgi: RHP Spencera Watkinsa (1-1, 4,61) W karierze zadebiutował przeciwko Teksańczykom. Będzie to jedenasty start Watkinsa w tym sezonie i szósty na ojczystej ziemi, ponieważ był 0:0 z ERA 5,51.