7 maja, 2024

Rangers vs Orioles – podsumowanie gry – 5 lipca 2022 r.

Baltimore – – Cedric Mullins Podwojona w zwycięskiej grze w 10. inningu, Baltimore Orioles pokonała Texas Rangers we wtorek 10-9 w dzikiej grze, która obejmowała wiele powrotów i home runów.

Mullins uderzył w dwie wkładki W przerwie Matt Mor (3-2) przynieść do domu Ryan McKennaktóry rozpoczął połowę w drugiej bazie.

Radość Kreibel (4-3) zdołał wyrwać się z pełnego reguł gry na czele dziesiątego rankingu Orioles, który wygrał trzy z rzędu po czterech poślizgach.

To było szczególnie zabawne, nawet jeśli nie mogli potrząsnąć Rangersami aż do finałowego meczu. Zostań Wilgi Pierwsza drużyna w historii ekstraklasy Aby umożliwić Homerowi zremisowanie meczu lub przejście do przodu w rundach siódmej, ósmej i dziewiątej, wciąż wygrywając mecz, zgodnie ze statystykami.

„Wspaniale jest być w walce przez całą noc i być z przodu” – powiedział Mullins. „Mieliśmy wiele okazji, aby skończyć to wcześniej, ale wspaniale, że nasi pracownicy wiedzą, że mają facetów, na których mogą liczyć, jeśli nie wyglądają na silnych”.

Texas spadł 4-0 w drugiej połowie, 7-4 w ósmym i 8-7 w dziewiątym przed rajdem. Aby nie być gorszym, Baltimore wycofał się z deficytu 9-8 w dziewiątym momencie chropowaty zapach dwa trafienia, Pojedyncze ujęcie na prawo od środka wyłączanie Joe Barlow.

Mitch GarverA Nataniel Lowe A Cory Segar rozwiązał z Rangersami, którzy kontynuowali w 11 kolejnych meczach i zremisowali najdłuższy okres w sezonie.

„Walczyliśmy. Na końcu mieliśmy kilka wielkich hitów” – powiedział menedżer Chris Woodward.

Ale zła panika ze strony wycieńczonego zespołu ratunkowego była zbyt trudna do przezwyciężenia.

„Byliśmy bardzo chudzi na parkingu. Niektórzy z tych facetów, od których chcieliśmy uciec, przyszli, wysiedli i dali jej wszystko, co mieli” – powiedział Woodward. „Stadiony, z których zrezygnowaliśmy, miały świetne wyniki”.

Po tym, jak Lowe osiągnął dystans trzech rund, aby doprowadzić Rangers do remisu 7-7 na ósme miejsce, McKenna otworzył dolną połowę swoim pierwszym domowym biegiem w sezonie, Jan Król. McKenna wyrzucił rękę w powietrze po tym, jak piłka wylądowała w pierwszym rzędzie siedzeń za lewą ścianą boiska, która została odwrócona i podniesiona przed sezonem.

READ  Czy fizyczny wahadłowiec Carlosa Correi sobie z tym poradzi?

Ale funkcja trwała tylko przez krótki czas. Felix Bautista rzucił singla, zanim Seeger wkroczył, aby dać Rangersom pierwsze prowadzenie.

Baltimore objął prowadzenie 4-0 w drugiej połowie przeciwko prawej ręce Spencera Howarda. po, po Jorge Mateo Mullins podwoił się w dwóch i Drzewo Mancini Podwójne w lewym rogu.

Powołany z Triple-A Round Rock, aby rozpocząć swoją drugą karierę, Howard zrezygnował z czterech przejazdów i sześciu uderzeń w ciągu czterech rund.

– Dobrze sobie radził – powiedział Woodward. „Oczywiście, że druga tura uszła mu na sucho”.

Po tym, jak Texas utrzymał zasady w piątym meczu przeciwko starterowi Austin VothA Keegan Akin Porzuć zwłoki Josh Smith. Marcus Simin Następnie odbił się raz z trzeciej bazy, a Seager w pojedynkę ustawił się od RBI do centrum.

Garver z siódmego jechał z Homer z Akin zrobić 4-wszystko. Został siódmym graczem Rangers w drużynie, który osiągnął dwucyfrowe wyniki w home runie.

świetne prognozy

Rangers (37-42) nie osiągnęli 0,500 od końca maja i są pewni, że w połowie 81 meczów mają przegrany rekord. Wyróżniają się dwie statystyki: Texas to 13-37 punktów, gdy strzeli pięć lub mniej gier i 4-16 w jednej grze. „Chłopaki grają twardo. Walczą, grindują”, powiedział Woodward. „W tej szatni są naprawdę sfrustrowani”.

pokój powozowy

Wilgi: OF Austin Hayes Nie był w składzie, ponieważ jego prawy nadgarstek nadal był obolały po uderzeniu w boisko w poniedziałek. … 1 rok Ryan Mountcastle Według reżysera Brandona Hyde’a nie zaczęło się to z powodu „problemu z zatokami”. Hyde powiedział… że RHP Kyle Pradesh (Scapulitis) weźmie udział w grze symulacyjnej „w ciągu najbliższych kilku dni”.

Następna

Strażnicy: RHP Glen Otto (4-4, 17:63) Ostatnia seria zaczyna się w środę wieczorem. Jest 0-2 z godziną 17.00 w dwóch rundach, odkąd został usunięty z listy COVID-19.

READ  Były Eagles QB Carson Wentz podpisał kontrakt jako rezerwowy QB – NBC Sports Philadelphia

Wilgi: RHP Spencera Watkinsa (1-1, 4,61) W karierze zadebiutował przeciwko Teksańczykom. Będzie to jedenasty start Watkinsa w tym sezonie i szósty na ojczystej ziemi, ponieważ był 0:0 z ERA 5,51.