9 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

7 dorosłych, 3 dzieci zginęło w pożarze domu w Pensylwanii

Pożar domu w Pensylwanii na początku piątku zabił 10 osób, w tym troje dzieci, wszystkie z tej samej rodziny i spokrewnione z ochotniczym strażakiem, który zareagował na pożar.

Policja stanowa poinformowała, że ​​w pożarze Neskopka zginęło troje dzieci w wieku 5, 6 i 7 lat oraz siedmioro dorosłych. Według pierwszych ratowników trzem innym udało się uciec z piekła.

Strażak-ochotnik Neskopk Harold Baker powiedział Citizen Voice Ofiarami są jej syn, córka, teść, szwagier, szwagierka, troje wnucząt i dwóch kuzynów, powiedział Wilkes-Barre.

„Kiedy skręcamy za róg tutaj w Dewey [Street] Od razu wiedziałem, co to za dom, kiedy spojrzałem na ulicę” – powiedział Baker gazecie. „Byłem na pierwszym silniku i kiedy się zatrzymaliśmy, całe miejsce było w pełni zaangażowane. Próbowaliśmy się do nich dostać.

Trzynaście psów było w domu, kiedy wybuchł pożar około 2:30 rano, powiedział Baker WNEP. Nie wiadomo, czy któryś z nich przeżył.

Ekipy pracują nad zburzeniem domu, który został zniszczony przez pożar w bloku 700 przy 1st Street w Neskopp 5 sierpnia 2022 roku.
AP
Pennsylvania State Troopers i członkowie biura koronera hrabstwa Luzerne są na miejscu pożaru w Nescopeck 5 sierpnia 2022 r.
Pennsylvania State Troopers i członkowie biura koronera hrabstwa Luzerne są na miejscu pożaru w Nescopeck 5 sierpnia 2022 r.
AP

„Tamtejsze dzieci i dwójka moich dzieci odwiedzały ciocię i wujka. Ci, którzy byli właścicielami domu. Chodzili tam i szli na basen” – powiedział Baker.

Głośny huk lub eksplozję usłyszeli sąsiedzi, którzy zobaczyli dom szybko pogrążony w płomieniach.

„Oni wszyscy nie żyją”, krzyczał młody mężczyzna przed domem, jak mówili podobno niektórzy sąsiedzi.

„Złożone śledztwo kryminalne” jest w toku, powiedział porucznik Pennsylvania State Police Derek Felsman.

Z przewodami AP

READ  Kansas kontra Prognozy z Północnej Karoliny, wybory ekspertów: Sprzeczności z mistrzostw NCAA 2022 rozprzestrzeniają się do marcowego szaleństwa