20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zwiastun przebudzenia odnosi się do PS4 i PS5 • Eurogamer.net

Zwiastun przebudzenia odnosi się do PS4 i PS5 • Eurogamer.net

Aktualizacja: „Ogłoszone przez nieoficjalne konto” — mówi SNK.

Aktualizacja 14.02.22: Wydawca SNK powiedział, że konto The Metal Gear Slug: Awakening na Twitterze, które wyjaśniało poniższe wiadomości dotyczące PS4 i PS5, było fałszywe.

Wiadomość została ogłoszona przez „nieautoryzowane” konto na Twitterze i szeroko rozpowszechniona. „Proszę uważaj na to, co czytasz w Internecie” – napisał dziś SNK.

Ta treść jest hostowana na zewnętrznej platformie, która wyświetli ją tylko wtedy, gdy zaakceptujesz pliki cookie do targetowania. Włącz pliki cookie, aby je wyświetlić.

Oryginalna historia 13.02.22: Metal Slug: Awakening jest już w drodze na konsole PlayStation.

Ujawniono go w tweecie z ciężkim zamkiem, opublikowanym dzisiaj, nie ma żadnych dalszych szczegółów na temat tego, kiedy gra – wcześniej znana jako Metal Slug: J i pierwotnie miała trafić tylko na urządzenia mobilne – zostanie wydana, ale zapraszamy do „ Czekajcie na szczegóły, drodzy liderzy.”

Ogłoszenie pojawiło się po testach beta mobilnej wersji gry, które odbyły się w zeszłym miesiącu, chociaż w tamtym czasie było to ograniczone do użytkowników WeChat i QQ. Równie entuzjastyczny tweet na tym samym koncie informuje, że gra mobilna zostanie wydana „wkrótce”, ale nie potwierdza, kiedy dokładnie może to nastąpić.

W tej chwili nie ma słowa o tym, czy rozszerzenie rozgałęzia się na inne konsole lub urządzenia.

Oto krótki fragment gry kolorów w akcji (dzięki, TSA):

Sześć miesięcy temu ogłosili Dotemu i Leikir Studio Taktyka Metal Slug, sieciowa taktyczna gra wojenna na PC przez Steam. Niestety gra nie zabezpieczyła jeszcze daty premiery.

READ  Współpraca w ramach kampanii Halo Infinite nie pojawi się wraz z sezonem 2 w maju