20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zwiastun Assassin’s Creed Shadows, data premiery, podwójni bohaterowie i nie tylko ujawnione przez Ubisoft

Zwiastun Assassin’s Creed Shadows, data premiery, podwójni bohaterowie i nie tylko ujawnione przez Ubisoft

Firma Ubisoft w pełni ujawniła Assassin’s Creed Shadows, japoński tytuł z serii RPG, w tym kinowy zwiastun, datę premiery, podwójnych bohaterów i nie tylko.

Prawie czterominutowy zwiastun poniżej wprowadza graczy w historię firmy Ubisoft dotyczącą Japonii w roku 1579 wraz z dwoma bohaterami Shadows: skradającym się Shinobi Naoe i zorientowanym na akcję Yasuke, prawdziwą postacią z historii Japonii. Shadows to gra przeznaczona wyłącznie dla jednego gracza, ale gracze mogą dowolnie przełączać się między dwiema postaciami.

Gracze będą mogli poznać te dwie postacie i ambitny otwarty świat Japonii w premierze Shadows 15 listopada 2024 roku na PlayStation 5 i Xbox Series

Shadows stara się rozwijać gatunek RPG z otwartym światem na niezliczone sposoby, na przykład poprzez cykl sezonowy. Oznacza to, że tak jak w grach wideo dni w naturalny sposób zmieniają się w noce, tak świat cieni przechodzi od wiosny do lata, jesieni i zimy.

Każdy sezon niesie ze sobą nowe elementy rozgrywki, takie jak podwodne wejścia zamarzające i stające się niedostępne zimą, imponujące uprawy zapewniające osłonę przed ukrytymi inwazjami na wiosnę i nie tylko.

Jak sama nazwa wskazuje, Shadows skupia się na świetle i ciemności, a nowy globalny system oświetlenia firmy Ubisoft zapewnia dynamiczne opcje rozgrywki i wpływa na to, jak wrogowie postrzegają Naoe lub Yasuke w zależności od dostępnego światła lub cienia.

Jeśli chodzi o wielkość świata, dyrektor kreatywny Jonathan Dumont powiedział IGN, że Shadows będzie mniej więcej tej samej wielkości co Assassin’s Creed Origins, gra osadzona w Egipcie z 2017 roku. Zapewnia ona niezliczone ewolucje w stosunku do poprzednich gier RPG firmy Ubisoft (w tym Odyssey i Valhalla, w której gracze mogą kucać, używać haka, precyzyjnie przecinać każdy rekwizyt w grze i nie tylko. O tym wszystkim przeczytacie w naszym obszernym wywiadzie z zespołem deweloperskim.

READ  Honkai: ostatnie zamknięte beta testy Star Rail rozpoczną się 10 lutego

A jeśli to nie wystarczy, sprawdź nasz opis tego, gdzie i kiedy rozgrywa się akcja Shadows oraz 40 kluczowych szczegółów, których dowiedzieliśmy się o grze. Możesz także obejrzeć pełny zwiastun filmu, aby odkryć wszystkie ukryte szczegóły, pisanki i nie tylko.

Ryan Dinsdale jest niezależnym reporterem w IGN. Cały dzień będzie opowiadał o Wiedźminie.