1 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zespół 49ers szuka zawodnika Edge Rushera, obrońcy narożnika w ostatecznym terminie handlu – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Zespół 49ers szuka zawodnika Edge Rushera, obrońcy narożnika w ostatecznym terminie handlu – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

W zeszłym tygodniu obrona 49ers spotkała się z większą uwagą po drugiej porażce z rzędu, a termin wymiany handlowej w NFL zbliżał się zaledwie kilka dni, a zespół… Według doniesień, prosi o pomoc Czy to na froncie, czy w szkole średniej.

San Francisco „chce dodać kilka elementów, takich jak napastnik krawędziowy i obrońca narożnikowy” – poinformowała w sobotę Diana Russini z The Athletic, powołując się na źródła. Per Rossini, dyrektor generalny 49ers, John Lynch, „pracuje przy telefonach”.

Nie jest to prawdopodobnie zaskoczeniem dla 49ers Faithful, którzy przez lata przyzwyczaili się do agresywnego podejścia Lyncha w ostatecznym terminie. Odkąd w 2017 roku 49ers zostali dyrektorem generalnym zespołu, 49ers dokonali transferów poza sezonem dla Jimmy’ego Garoppolo (2017), Emmanuela Sandersa (2019), Jordana Willisa (2020), Charlesa Omenihu (2021), Christiana McCaffreya (2022) i Randy’ego Gregory’ego . (2023).

Na początku tego miesiąca Lynch powiedział KNBR, że 49ers nie bali się „spoliczkować”, jeśli zajdzie taka potrzeba, w ostatecznym terminie 31 października. Ale to było po tym, jak San Francisco przegrało swój pierwszy mecz w sezonie z Cleveland Browns i przed niepokojącą porażką w „Monday Night Football” z Minnesota Vikings. Teraz potrzeba może być bardziej jasna.

Jak dotąd w tym sezonie drużyna 49ers nie spełniła oczekiwań w zakresie linii defensywnej, a brak głębi w połączeniu z koniecznością wywierania większej presji na rozgrywających przeciwnika był ewidentny, gdy Kirk Cousins ​​w meczu z San Francisco zdobył 378 jardów.

Po zainwestowaniu dużych pieniędzy z góry, w tym lukratywnym kontrakcie z Javonem Hargravem poza sezonem i historycznym przedłużeniu kontraktu Nicka Bosy, zajęcie 21. miejsca wśród wszystkich drużyn NFL pod względem liczby worków na mecz przez siedem tygodni z pewnością nie było tym, o czym marzyli 49ers. 49ers nie mogliby nie wiedzieć, czy dostępna jest wystarczająca ilość Edge Rusher w odpowiedniej cenie.

READ  Wielka dziesiątka oferuje ogromną nową umowę telewizyjną z Fox, NBC i CBS – ale nie z ESPN

W defensywie w tym sezonie było wystarczająco dużo przerw w grze, że San Francisco zaczęło się zastanawiać, czy sprowadzenie kolejnego obrońcy z narożnika mogłoby pomóc w znalezieniu odpowiedniej grupy kadrowej. Chociaż koordynator obrony Steve Wilkes również miał w tym tygodniu pytania, 49ers niejasno dali mu do zrozumienia, że ​​ufają mu w kwestii jednostki.

Biorąc pod uwagę, że 49ers mają bilans 5-2, nie ma potrzeby wciskać przycisku paniki. Jednak jak pokazuje historia, San Francisco jest skłonne dokonać transakcji, jeśli pomoże to drużynie osiągnąć ostateczny cel: wygranie Super Bowl. I pomimo ostatnich dwóch tygodni nie byłoby wcale szokujące, gdyby Lynch zdecydował, że jego zespół potrzebuje lekkiego popchnięcia, aby pokonać tę górkę.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk