23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zapomnij o Ultra, Samsung pracuje nad Galaxy Z Fold 6 Slim

Zapomnij o Ultra, Samsung pracuje nad Galaxy Z Fold 6 Slim

Oto coś, co zupełnie nie mieści się w lewym polu: według doniesień Samsung produkuje Galaxy Z Fold 6 Slim, którego premiera odbędzie się w ostatnim kwartale (październik-grudzień) roku.

O potencjalnej wersji Ultra Galaxy Z Fold 6 wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu, ale o Galaxy Z Fold 6 Slim słyszymy po raz pierwszy. Informacje te pochodzą z Znawca branży i analityk Ross Youngktóry ujawnił, że model Slim może mieć większy ekran od standardowego Galaxy Z Fold 6 i może brakować wsparcia dla S Pen.

Ciąg dalszy historii po naszej wideorecenzji aparatów Galaxy S24 Ultra

Young nie wdawał się w dalsze szczegóły, poza informacją, że w nadchodzącym raporcie ujawni wymiary wewnętrznych i zewnętrznych ekranów urządzenia. Możemy jednak założyć, że Z Fold 6 Slim może być odpowiedzią Samsunga na konkurencyjne składane urządzenia chińskich producentów, z których wiele ma większe składane ekrany i jest znacznie cieńszych niż oferta Samsunga.

Czy model Slim może być odpowiednikiem smartfonów Samsung Galaxy S Plus?

Nie jest jasne, co Slim oznacza dla Z Fold 6 Ultra. Według Younga model Slim mógłby być wyceniony podobnie jak zwykły Galaxy Z Fold 6, więc mógłby plasować się pomiędzy modelem Regular a Ultra, jak model Plus z flagowych telefonów Samsunga Galaxy S.

Jednak okaże się, jak szeroko będzie dostępny Slim. Obecnie oczekuje się, że Galaxy Z Fold 6 Ultra zadebiutuje wyłącznie w rodzimym kraju Samsunga i to samo może dotyczyć Fold 6 Slim.

Oczywiście okaże się, czy istnieje taki smukły model. Young ma długą historię plotek na temat nadchodzących urządzeń Samsunga, ale ponieważ po raz pierwszy słyszymy o Fold 6 Slim, musimy zachować sceptycyzm, dopóki nie pojawi się więcej informacji i dowodów.

READ  Google zdradza sekrety nowego aparatu Pixela 8