12 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zakończenie „Flip or Flop”: brak sezonu 11 dla serialu HGTV, ustawiono ostateczną datę

Flip or Flop

odwróć lub odwróć Przeniesiony z linii HGTV. Od dawna trwający serial o renowacji domów zakończy się dziesiątym sezonem, potwierdziła TVLine, z finałem serialu ustawionym na W najbliższy czwartek 17 marca o godz.

Współgospodarze i była para Kristina Hack i Tarek El Moussa przekazali wiadomości odwróć lub odwróćW osobnych postach na Instagramie w czwartek.

„Jestem bardzo wdzięczny, że zrobiłem hit przez sezony 10. Pamiętam, że strzelałem do pilota i myślałem:” Czy to nie byłoby szalone, gdyby tak było? [sic] Czy dotarłeś już do telewizji sieciowej? I oto jesteśmy, dekadę później, „Hack” Napisał. „Z głębi serca chcę podziękować wszystkim, którzy oglądali program przez lata. Jestem bardzo wdzięczny za wsparcie.”

Al-Mousa Hack podzielał „słodko-gorzkie” uczucia, pismo„Byłeś z nami przez cały ten czas – obserwowałeś, jak pokonuję raka, obserwujesz, jak dzieci dorastają, by stać się najfajniejszymi ludźmi, i wszystko pomiędzy… Ale nigdzie się nie wybieram i obiecuję, że będziesz kocham to, co będzie dalej!”

Tariq El Moussa i Christina Hack są od dawna ulubionymi gwiazdami HGTV i to prawda odwróć lub odwróć „Dobiega końca po epickiej serii, która trwała 10 sezonów jako najwyżej oceniana seria improwizacyjna”, powiedział HGTV we własnym oświadczeniu. „Ponad 90 milionów widzów obejrzało ten popularny serial od czasu jego premiery w 2013 roku. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć więcej prawdziwych przygód Tariqa i Christiny, nieruchomości i regeneracji w nadchodzących odcinkach ich solowej serii. Rzucanie 101 z Tarkiem El Moussa A Christina na wybrzeżu. „

odwróć lub odwróć Jest emitowany w HGTV od kwietnia 2013 roku, po Haack i El Moussa podczas kupowania, renowacji i odsprzedaży domów w południowej Kalifornii. Ale i tak odwróć lub odwróćKoniec jest bliski, obaj gospodarze pozostaną w HGTV po podpisaniu umowy Wieloletni talent zajmuje się kablówką wcześniej w tym miesiącu.

READ  Kenneth Mitchell, znany z ról w „Star Treku” i „Kapitanie Marvel”, umiera w wieku 49 lat