5 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zaginęły Lofi Girl i Synthwave Boy

Zaginęły Lofi Girl i Synthwave Boy

To był zwykły poniedziałkowy poranek: Córka Luffy’egojak zawsze, siedzi przy biurku i uczy się. Będzie wyglądać przez okno i przewracać kartki w swoim notatniku, a jej pomarańczowy kot będzie leniwie patrzeć przez okno. Ale jakiś czas po 9:00 czasu wschodniego Lofi Girl zniknęła – podczas „porannego księżyca” Kanisan – a muzyka wciąż grała. Jak się okazuje, Synthwave Boy również zniknął z anteny.

Mrugnij, a przegapisz zniknięcie dziewczyny Luffy’ego; W jednej sekundzie tam była, w następnej już jej nie było. Oficjalne konto Lofi Girl na X, dawniej Twitter, Aktualizacja została opublikowana o godzinie 9:03 Dzielenie się pustymi przestrzeniami do pracy, a świecące okna każdej postaci są oświetlane z daleka.

Z perspektywy czasu wygląda na to, że Lofi Girl zmierzała do tego momentu od zeszłego tygodnia. 11 listopada Na jej koncie X zamieściło zdjęcie siebie, na którym tęsknie wpatruje się w okno. na obrazku Opublikowano 12 listopada, pomyślałem o zdjęciu w ramce. A teraz jej nie ma.

Jeśli jesteś nowy w świecie Lofi Girl, możesz nie wiedzieć, że coś takiego zdarzyło się już wcześniej. Tak, Luffy to dziewczyna z tradycjami. Na początku tego roku Lofi Girl zniknęła, pozostawiając po sobie pewne wskazówki – takie jak świecące na niebiesko okno. Kiedy wróciła, była z Synthwave Boyem, odpoczywającym i grającym w gry wideo w swojej niebiesko-fioletowej sypialni. Zamiast pomarańczowego kota Synthwave Boy dostał uroczego pieska.

O ile wiem, tajemnicze posty X są jedynymi wskazówkami. Ponieważ zarówno Lofi Girl, jak i Synthwave Boy zaginęły razem, wykluczam porwanie, chyba że któreś z nich jest w tajemnicy złe. Ale uczucia są. Załoga Lofiego nie wygląda źle. Społeczność – jeśli istnieje jakaś legenda, to na pewno istnieje – jest przekonana, że ​​Lofi Girl i Synthwave Boy spotkali się, być może na randce. Moim zdaniem najlepszy scenariusz jest taki, że ta dwójka zbierze się razem, aby nagrać wspólny album, albo w świat Lofiego wprowadzimy kolejną nową postać.

Czytaj więcej

READ  Amerykański sąd odrzucił wniosek FTC o wstrzymanie umowy Microsoftu z Activision