29 kwietnia, 2024

Wyniki turnieju NCAA 2024, mecze, aktualizacje: Śledź na żywo sobotnią akcję March Madness

Podczas gdy w sobotę trwa pierwsza runda zawodów kobiet, rozpoczyna się druga runda zawodów mężczyzn.

Podczas gdy w popołudniowych meczach rozgrywane są głównie pojedynki kobiet, wieczorami dominują mężczyźni. Tak czy inaczej, będzie to kolejny pełen wrażeń dzień turnieju NCAA od początku do końca.

Oto kompletny przewodnik po długim dniu spędzonym na koszykówce.

sobotni wieczór

17:30 – Nie. 1 Karolina Północna vs. nie. 9 Stan Michigan (CBS)

18:10 – Nie. 2 Stan Iowa vs. nie. 7 Stan Waszyngton (TNT)

19:10 – nie. 11 NC Stan i nr. 14 Oakland (TBS/TruTV)

20:00 – nie. 2 Tennessee kontra Nie. 7 Teksas (CBS)

20:40 – Nie. 3 Illinois vs. nie. 11 Duquesne (DNT)

21:40 – nie. 3 Creighton przeciwko nr. 11 Oregon (TBS/TruTV)

17:30 – Nie. 8 Wirginia Zachodnia vs. nie. 9 w Princeton (ESPN2)

19:00 – nie. 7 Creighton kontra nie. 10 UNLV (ESPNEWS)

19:30 – nie. 4 Gonzaga vs. nie. 13 UC Irvine (ESPN2)

READ  Kontrowersyjne wezwania urzędników sprawiają, że Michigan jest sfrustrowany po porażce w półfinale College Football Playoff

21:30 – Nie. 2 UCLA vs. nie. 15 Baptysta z Kalifornii (ESPN2)

22:00 – nie. 5 Utah vs. nie. 12 Stan Dakota Południowa (ESPNU)

na żywo89 aktualizacji

• Finał: Mississippi 67, Marquette 55

W czwartej kwarcie Rebelianci odrobili straty. Madison Scott prowadziła wśród wszystkich strzelców z 20 punktami.

• Na początku meczu w Omaha Cougars i Cyclones stoczyli bitwę obronną. Na 6 minut przed końcem pierwszej połowy Cougars utrzymywali niewielkie prowadzenie 16:15.

• Finał: Nie. 1 USC 87, Teksas A&M-CC 55

JuJu Watkins i Mackenzie Forbes zdobyli po 23 runy. Dzięki temu trojany nr 1 odniosły łatwe zwycięstwo w pierwszej rundzie. W poniedziałek USC zmierzy się z Kansas w drugiej rundzie.

• Przerwa: UNC 40, Michigan State 31

Tar Heels zakończyli połowę serią 23-3. Nasienie nr 1 przejęło kontrolę w Charlotte.

• Bilans UNC wynosi obecnie 20-3. MSU nie może zatamować krwawienia.

• Ta gra jest całkowicie odwrócona! Tar Heels rozpoczęli serię 15-0.

• Jedno przyłożenie WSU i rozpoczęcie akcji przeciwko stanowi Iowa z numerem 2!

• Finał: Oklahoma 73, Florida Gulf Coast 70

Chińczycy uciekają przed strachem. Skyler Vaughn prowadziła Oklahomę z 24 punktami.

• Stan Michigan nie może teraz przegapić!

• OU prowadzi 73:70. To piłka FGCU, zostało 15 sekund. Ostatnia szansa dla Orłów.

• Nr 1 w rankingu Karolina Północna ma początkowe kłopoty. Spartanie w ogniu!

• Payton Verhulst uderzył sprzęgłem z wysokości 3 metrów i dał OU prowadzenie 72-70. Pozostało 37 sekund.

• FGCU podjęło serię 9-2 i zremisowało na poziomie 70-70! Niecała minuta gry.

• Oklahomie może ujść na sucho ten zdenerwowany wysiłek

• Trwa akcja UNC-Michigan, a Spartanie rozpoczęli ostrzał.

• Finał: Syracuse 74, Arizona 69

W ostatnich minutach Dyaisha Fair po prostu przejęła kontrolę nad meczem. Gdy Orange przegrywał 56:51, gwiazdor serii rozpoczął serię 11:0, kończąc wszelkie nadzieje na rozczarowujący wynik. Zwycięstwo zakończył z 32 punktami.

• Gdy FGCU zakończyło trzecią kwartę mocnym uderzeniem, Oklahomę czekało niepokojące zjawisko.

• Syracuse ma serię 11-0. Wszystkie z wystawy Tyasha! Na 32 sekundy przed końcem Pomarańczowi prowadzili 72-66.

• Tyasha znów jest sprawiedliwa! Trafiła kolejnego skoczka i powiększyła prowadzenie Syracuse do 70-66. 45 sekund do gry.

28 punktów pomoże Fair uniknąć dzisiejszego nieporozumienia z Pomarańczowymi.